Facebook Google+ Twitter

"Wianki nad Wisłą 2013". Zobacz, czym wrócić z imprezy

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-06-22 10:29

W nocy z 22 na 23 czerwca, po zakończeniu największej imprezy plenerowej "Wianki nad Wisłą", warszawski ZTM uruchomia dodatkowe kursy linii autobusowych, tramwajowych i metra.

Impreza "Wianki nad Wisłą" rozpocznie się ok. godziny 20 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Wianki nad Wisłą 2013 już wieczorem
 / Fot. Fot. Ewa Krzysiak

Po jej zakończeniu uczestnicy koncertu nie będą musieli pieszo wracać do domu. Zarząd Transportu Miejskiego zapewnia dodatkowe kursy metra, linii tramwajowych 1, 23 i 26 oraz linii autobusowych 226, 512 i N11.

22 czerwca, Wisłostrada (na odcinku ul. Krasińskiego - most Śląsko-Dąbrowski) zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Od godz. 18.00 autobusy linii 118 i 185 będą kursowały trasami objazdowym.

118 w kierunku pętli Metro Politechnika - od skrzyżowania Wybrzeże Gdyńskie/Krasińskiego: Krasińskiego – Mickiewicza – Andersa – Muranowska - Senatorska - Dobra i dalej swoją trasą, w kierunku pętli Bródno Podgrodzie od skrzyżowania Dobra/Zajęcza: Zajęcza - Świętokrzyska - Królewska - Senatorska - Andersa - wybrzeże Gdyńskie i dalej swoją trasą

185 - w kierunku pętli Ursynów od pl. Wilsona: Mickiewicza - Miodowa - al. Solidarności - Dobra i dalej swoją trasą, w kierunku pętli Gwiaździsta od skrzyżowania Dobra/Zajęcza: Zajęcza - Kopernika - Krakowskie Przedmieście - Moliera – Bonifraterska - Mickiewicza i dalej swoją trasą.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Chętnych nie brakuje. Ostatnio słyszałam o 10 kandydatach z różnych opcji politycznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak niektórzy narzekają na p. prezydent stolicy i hucpują nad jej odwołaniem. Nich sobie porządzi do wyborów. Komu tak spieszno do władzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.