Facebook Google+ Twitter

Wianki w stylu disco na Bulwarach Wiślanych w Krakowie

W sobotę 23 czerwca godz. 20 na Bulwarach Wiślanych w Krakowie odbędą się tzw. Wianki. Tym razem w w klimacie lat osiemdziesiątych.

U stóp Wawelu odbędzie się największa dyskoteka w wykonaniu zagranicznych i polskich wykonawców, a ich przeboje będą nakręcały zabawę do późnych godzin nocnych. Cofniemy czas o ponad dwie dekady. Hity lat 80. zabrzmią na scenie na przeciwległym brzegu Wisły vis a vis Zamku Królewskiego. Zobaczymy i usłyszymy takich wykonawców, jak: Alphaville ("Forever Young", "Big in Japan"), Desireless ("Voyage Voyage"), Gazebo ("I Like Chopin", "Lunatic"), Bananarama ("Venus", "Cruel Summer"), Lombard ("Przeżyj to sam", "Szklana pogoda"), Róże Europy ("List do Gertrudy Burgund"), Mr Zoob ("Mój jest ten kawałek podłogi"), Wanda i Banda ("Nie będę Julią", "Hi-F"i) oraz Daab ("Ogrodu serce"). Wystąpi także Ali Campbell z zespołu UB40. Jak co roku zostanie
przeprowadzony konkurs na najpiękniejszy wianek – a laureat otrzyma atrakcyjną nagrodę. Na zakończenie zaplanowane jest 20-minutowe, największe widowisko pirotechniczne na wodzie – Noc Czterech Żywiołów do muzyki Jean Michel Jarre. Warto się wybrać!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

oglądałam , pametam , wspominam
sztuvczne ognie zawsze i wszędzie sa przepiękne

Komentarz został ukrytyrozwiń

plus :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.