Facebook Google+ Twitter

Wiara w Lecha

Przedwczorajszy mecz poznańskiego Kolejorza z Dnipro zakończył się remisem (0:0), który dla wielkopolskiego zespołu okazał się przepustką do Ligi Europejskiej.

"Znowu dołączamy do grona znanych drużyn, dzięki temu i dzięki naszym kibolom będziemy rozpoznawalni w Europie", "Piłkarze się przebudzili i powoli zmierzają w odpowiednim kierunku" – pisze Hasan i MMX na forum stowarzyszenia Wiara Lecha.

To, co się działo w czwartek na stadionie przy ulicy Bułgarskiej nie sposób opisać słowami. Trzeba było znaleźć się na miejscu, żadna transmisja bowiem nie jest w stanie oddać tych emocji, wrażeń, tej atmosfery. Szczególnie ostatnie 10 minut, kiedy to cały stadion na stojąco zdzierał gardła, a pięści wiernych kibiców uniesione były w geście triumfu. Niesamowite przeżycie.
"Tak dobrego dopingu dawno nie było, każdy dał z siebie tyle, ile tylko był w stanie dać!"- nie kryje emocji jeden z poznaniaków obecnych na meczu. Mimo niesprzyjającej aury, jesiennej już oprawy i deszczu, Wiara Lecha nie zawiodła. Na nich zawsze można liczyć, są ze swoją drużyną niezależnie od miejsca, czasu i wszelakich innych okoliczności.

Odczucia skrajne - dla jednych to był prawdziwy mecz walki, inni z kolei stwierdzają "słabo, nie będę komentował, bo zbytnio nie ma czego". Aczkolwiek nieskrywana radość po ostatnim gwizdku u każdego była tak samo wielka.

Lech Poznań posiadał w zapasie jedną bramkę po zwycięskim spotkaniu w Dniepropietrowisku. Dlatego też czwartkowy remis oznacza awans naszej drużyny, a co za tym idzie, kolejne wyjazdowe mecze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.