Facebook Google+ Twitter

Wicemistrz Polski kończy pierwsze zgrupowanie

Piłkarze Ruchu Chorzów wkrótce wracają na własne obiekty. Dzisiaj odbył się ich przedostatni trening na zgrupowaniu w Kamieniu.

Drużyna "Niebieskich" na boisku pojawiła się około godz. 16.30. W trwających blisko 2 godziny zajęciach, piłkarze pracowali nad różnymi elementami gry. Trening zaczął się od ćwiczeń w parach, później zagrania piłki głową, gry taktyczne i strzały na bramkę. W tym ostatnim elemencie brylował Pavel Sultes, nowy piłkarz Ruchu. Nie obyło się również bez gry w przysłowiowego "dziadka" oraz wykonywania rzutów rożnych.

Zgodnie z zapowiedziami trenera Waldemara Fornalika, piłkarze nie mają prawa narzekać na znużenie. Atmosfera w zespole wydaje się być bez zarzutu. Humory dopisują zarówno zawodnikom, jak i szkoleniowcom. Nie może być inaczej, skoro nikt nie narzeka na kontuzję i każdy trenuje bez ograniczeń.

Drużyna wicemistrzów Polski od poniedziałku przebywa w Kamieniu na swoim pierwszym w tym sezonie zgrupowaniu. Do tej pory trenowała dwa razy dziennie. Jutro czeka ją jeszcze poranny rozruch, a później powrót do Chorzowa i sparingowy mecz z Termalicą Bruk Bet Niecieczą o godz. 16. To będzie pierwsze przetarcie Ruchu przed Ligą Europejską, w której "Niebiescy" wystartują już 19 lipca.

Mimo wszystko, głównym tematem, spędzającym sen z powiek fanom Ruchu, pozostaje przyszłość opiekuna "Niebieskich" - Waldemara Fornalika. 49-letni letni szkoleniowiec, będący głównym kandydatem do objęcia reprezentacji narodowej, na pytania o kadrę nie chciał jednak odpowiadać.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.