Facebook Google+ Twitter

Wichniarek w Herthcie Berlin !!!

Artur Wichniarek podpisał dwuletni kontrakt z Herthą Berlin. Klub ze stolicy Niemiec wykupił Polaka za ok. 700 tysięcy euro.

Wichniarek występował już w Herthcie. W latach 2003-2006 rozegrał 44 mecze i strzelił tylko 4 bramki po czym powrócił do Arminii Bielefeld. W wywiadzie dla niemieckiej gazety „Bild” Wichniarek powiedział, że tym razem wykorzysta daną mu szansę. Mówił także, że chce pokazać, że jest dobrym napastnikiem i zasługuje na występy w pierwszej jedenastce.


Źródło: Sport.onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Podobno Wichniar...sam dopłacił do...kontraktu...za siebie;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

dwa razy w Arminii i dwa razy w Hercie. 2 razy król i zapewne drugi raz nagi król. Jesli w Hercie zostanie Woronin, to mógłby stworzyć ciekawy duet z Królem Arturem, ale mam przeczucie że to kolejny niewypał, tak jak obecność Wierzchowskiego i Piszczka

Komentarz został ukrytyrozwiń

O tym transferze mówiło się już od jakichś dwóch tygodni, ale mimo wszystko jest to spora niespodzianka, zwłaszcza po tym, w jakiej atmosferze "Król Artur" opuszczał Berlin (skłócony z Doeterem Hoenessem; oskarżał klub o złamanie mu kariery). Ale po odejściu M. Pantelica Wichniarek ma spore szanse na wywalczenie miejsca w podstawowej jedenastce. Wątpię jednak, żeby w Hercie był równie skuteczny co w Arminii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.