Facebook Google+ Twitter

Wideo: 32 osoby ranne w wypadku autobusu w Warszawie

Współautorzy: Adam Plona

Trzydzieści dwie osoby ranne, sparaliżowana komunikacja w centrum miasta – to efekt wypadku, do jakiego doszło dziś po praskiej stronie mostu Poniatowskiego, po godzinie 17.Kierowca pełnego pasażerów autobusu linii 117 zjechał na pobocze i zanim zatrzymał autobus, ściął dwie latarnie i kilkanaście metalowych słupków, chroniących przechodniów. Autobus omal nie runął z kilkunastometrowej skarpy.

Jak powiedział gazecie Wiadomości24.pl obecny na miejscu Mariusz Sokołowski, rzecznik komendanta stołecznej policji, kierowca autobusu był trzeźwy. Tłumaczył, że zjechał na chodnik, aby uniknąć zderzenia z autem, które zajechalo mu drogę.

Ranni byli na miejscu opatrywani przez strażaków, ratowników i lekarzy pogotowia ratunkowego, następnie trafili do najbliższych szpitali. Stan kilku z nich jest bardzo ciężki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Z chęcią Pawle zrobię taki materiał tylko mam problem z kamerą bo jej nie posiadam i z programem bo coś tam się ściągnąć nie chce :-/ Ale coś wykombinuje :-) Albo jak coś to około 10.01 będę w Warszawie to wpadłbym do Was (o ile już mogę?) i w oparciu o technikę, którą używacie przy tworzeniu i montowaniu filmów postaram się podzielić swoją wiedzą :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za dobre rady Danielu :) Wciąż zmagamy się bardziej z techniką niż z treścią. Radzisz zresztą koledze Tomkowi, który karierę dziennikarską zaczynał w radiu....
Ale może Ty wykażesz się i zrobisz wzorcowy materiał :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i unikajcie drodzy redaktorzy na wizji radiowej sytuacji "proszę się przedstawić" ;-) Bo pan rzecznik przedstawia się już w trakcie nagrania - Mariusz Sokołowski, rzecznik komendanta stołecznej policji. A to tak naprawdę powinno się znaleźć na belce. To samo na końcu ;-) Tomek na wizji pyta "przedstawi się nam pani?". Aleeee ja się dziś czepiam :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście "plus" za relację tylko będę niestety się czepiał szczegółów, które dla mnie są jednak ważne...
a) Czy zakupione przez redakcję kamery wyposażone są w wbudowane oświetlenie? Pytam ponieważ pan Sokołowski jest kiepsko oświetlony a ta pani co wypowiada się na końcu to już w ogóle tragedia - nie widać jej wcale.
b) Może redakcyjnie postarajcie się ustalić i wybrać jakąś jednolitą czołówkę (z muzyką), np. ogólny wzór belki i jakieś logo, które będzie towarzyszyło całemu materiałowi? Każdy materiał video jest inny a fajnie jakby miały one wspólny mianownik.
c) Operatorowi gratuluje stabilnej ręki podczas kręcenia rozmowy z panem rzecznikiem.
To chyba byłoby tyle co do takich uwag z mojej strony :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.