Facebook Google+ Twitter

Wideo. Finał konkursu na Dziennikarza Obywatelskiego i Blogera 2006 Roku

Współautorzy: Tomek Saliński

Razem z kamerą "Wiadomości24.pl" przenieś się w sam środek gali finałowej konkursu na Dziennikarza Obywatelskiego i Blogera 2006 Roku.

Zobacz film.

Fot. Mateusz Aleksandrowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.02.2007 13:53

Nie mówi się "dwutysięcznego szóstego roku", tylko "dwa tysiące szóstego roku". Tylko pani Kazimiera w prezentowanym materiale filmowym użyła poprawnego sformułowania...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Olivia. Dwa zdania na koniec ale jakże wymowne. Rządzisz!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to żeby było uczciwie powinniście autorom wszytskich 5 Najlepszych Blogów zafundować nagrody, których nie dostali przez niedbalstwo redkacji. Zrobiło się niesmacznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serce mi zamarło, gdy przeczytałem wpisy na tych blogach. I zacząłem zaraz szukać przyczyn. Co się stało? Faktycznie popełniliśmy błąd. Jest mi z tego powodu strasznie głupio. Bo to błąd z rodzaju tych, których nie powinno się popełniać. Niedopatrzenie. Skutek tego, że regulamin nie został przeczytany o jeden raz więcej. Być może wtedy ktoś z nas wyłapałby pomyłkę w art. 14. Mówi on, że "Kapituła Konkursu, spośród właścicieli Najlepszych Blogów, wybranych przez internautów, wybiera Blogera 2006 Roku." Tu jest pies pogrzebany. Ktoś chyba przedobrzył, używając wielkich liter przy najlepszych blogach, przez co utożsamił 25 blogów najlepszych według internautów z laureatami pięciu tytułów Najlepszego Bloga w danej kategorii. Kapituła wybierała przecież spośród dwudziestkipiątki.

Bardzo dziękuję za zwrócenie na to uwagi. I zapewniam, nie ma mowy o ustawieniu konkursu. Zresztą pomyślcie... po co? Najlepszym dowodem, że może faktycznie jesteśmy nieco roztrzepani, ale uczciwi, jest zapis w "Zasadach głosowania". link Mówi (tym razem :) jasno " Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna nagrodę Bloger 2006 Roku. Pod uwagę jury weźmie 5 finalistów, wskazanych przez internautów, w każdej z kategorii (łącznie 25 blogów). Materiał ten został dodany 2 stycznia. Gdyby ktoś nie wierzył, na redakcyjnego bloga wrzucam screen. Coż więcej mogę dodać... Wybaczcie to zamieszanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.02.2007 20:32

A co z tym?

http://czerski.art.pl/?n=441
http://ja.rafi.pl/2007/02/03/panie-wojcik-gratuluje-kontaktow/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.