Facebook Google+ Twitter

Widok z okna. Moje zabawy z aparatem

Fotografia nie jest moją mocną stroną, ale zawsze warto próbować. Postanowiłam uwiecznić krajobraz widziany z okna mojego mieszkania. Ktoś powie leń, ale po co wychodzić z domu, gdy za oknem takie widoki? Zapraszam.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Jadwiga PalińskaWidok z okna - Późne popołudnie
Fot. Jadwiga Palińska
Widok z okna - Późne popołudnie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

gra K @
"Czemu mają służyć takie nader ogólnikowe komentarze?"

Mnie tylko upewniły, że na pewno nie będę oglądać fotografii Pana Krystiana! Jest tu tylu świetnych fotografów i na tyle przyjemnych, że pewnie pomogą laikowi gdy poprosi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.09.2012 02:03

W grupach dyskusyjnych w dziale Fotografia można przedstawić swoje zdanie n/t zamieszczanych fotografii bez urażania ich autora. Dlaczego zatem nie dzielić się tam swoimi spostrzeżeniami i uwagami? Dlaczego nie mówić o podstawach kompozycji i w ogóle o fotografii? Czemu mają służyć takie nader ogólnikowe komentarze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.09.2012 01:48

To po co mędrkować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie jest miejsce na przyspieszony kurs dotyczący fotografii, takich informacji w sieci można znaleźć bardzo dużo, wystarczy zapytać pana google.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.09.2012 16:08

@ Krystianie, podzielam Pańskie zdanie, lecz z Pańskiego komentarza niczego konstruktywnego nie wynoszę. Wskazówka: "Oglądać dużo dobrych zdjęć i zastanowić się dlaczego one są dobre i później zachwycać innych swoimi fotografiami" jest enigmatyczna i nie prowadzi do celu. Tu trzeba konkretnie pokazać, co jest nie tak, by potem oczekiwać pozytywnych efektów.
Autorka chce i stara się doskonalić swój warsztat, a zatem dlaczego jej skąpić uwag?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę że z czytaniem też jest problem. Nie zniechęcam Pani do robienia zdjęć, wręcz przeciwnie. Proszę fotografować jak najwięcej ale do tego trzeba wykorzystać nie tylko palec ale i głowę. Ogólne wskazówki również przedstawiłem, proszę przeczytać poprzednią wypowiedź kilka razy, może "zaskoczy". Chwalimy się osiągnięciami nie tym jak je osiągamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wcale nie zamierzam odpuszczać, w końcu Jadwiga mam na imię :) Każdy ma prawo skomentować moje ,,cosie" i nie zamierzam usuwać żadnego komentarza, bo szczera wypowiedź mobilizuje mnie do działania. Ale tak na marginesie, wolałabym, żeby w komentarzu Pana Krystiana były jakieś konkretne uwagi, bo to że zdjęcia są nieciekawe nic mi nie mówi. Dla mnie ten widok był ciekawy. Z tym, że są zrobione w nieciekawy sposób mogę się zgodzić, w końcu szczerze przyznałam, że nie potrafię robić zdjęć, ale jak mam się nauczyć jak nie spróbuję? :(
Potraktuję ten komentarz jako wyzwanie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

pani Jadwigo - prosze dalej fotografowac nie zwracajac uwagi na komentarze, ktore oprocz malkontenctwa nic nie wnosza a napewno nie poprawia Pani zdjec. Z mojej strony gratulacje za odwage ale i za wrazliwosc - wielu ludzi na widok takiego nieba mruknie znowu bedzie padalo, a Pani widzi w tym piekno. To najlepszy start do wspanialych zdjec czego serdecznie zycze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Więc proszę najpierw nauczyć się podstaw, wysilić się trochę by sfotografować coś więcej niż nieciekawy widok z okna przedstawiony w jeszcze bardziej nieciekawy sposób. Oglądać dużo dobrych zdjęć i zastanowić się dlaczego one są dobre i później zachwycać innych swoimi fotografiami. To że portal daje Pani taką możliwość by publikować swoje zdjęcia nie zwalnia Pani od odrobiny samokrytyki i szacunku dla oglądającego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystian Jamróz Dzisiaj @

,,coraz więcej tu marnych redaktorów, marnych fotografów".

Panie Krystianie sorki, ale nie zauważyłam w regulaminie żadnej wzmianki, że nie wolno mi zamieszczać swoich materiałów. W końcu to portal społecznościowy dziennikarstwa obywatelskiego! - to tak na wypadek, gdyby Pan nie wiedział :)
Ja przynajmniej szczerze przyznaję się do tego, że "próbuję się uczyć", a nie zgrywam wielkiego redaktora, bo do tego mi jeszcze bardzo daleka droga :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.