Widzew Łódź pokonał Piasta Gliwice

W dzisiejszym meczu Widzew Łódź, po emocjonującym meczu, pokonał Piasta Gliwice 2:1. Pierwsi bramkę zdobyli łodzianie - Alex Bruno bardzo ładnie wyłożył piłkę Marcinowi Kaczmarkowi, a ten precyzyjnie uderzył pod poprzeczkę.

Ruben Jurado Fernandez (L) z Piasta i Alex Bruno (P) z Widzewa w akcji do piłki podczas meczu piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy, między Piastem Gliwice i Widzewem Łódź. / Fot. PAP/Andrzej GrygielPiłkarze Widzewa schodzili na przerwę mając przewagę, ale to Piast sprawiał lepsze wrażenie. W 74. minucie, po koszmarnym błędzie Abbesa, wyrównał Wojciech Kędziora. W doliczonym czasie gry w polu karnym Piasta sfaulowany został Rybicki, a jedenastkę pewnie wykorzystał wracający do wysokiej formy Łukasz Broź. Po ośmiu kolejkach Widzew jest trzeci, a Piast zajmuje siódmą lokatę.

Piast Gliwice: Trela - Zbozień , Klepczyński , Krzycki ,Oleksy - Izvolt , Matras , Zganiacz ,Podgórski - Jurado , Kędziora.

Widzew Łódź: Mielcarz - Bartkowski , Abbes , Phibel ,Broź - Bruno , Bartoszewicz , Dudek ,Okachi,Kaczmarek - Ben Dhifallah