28341 miejsce

Widzew - Motor Lublin. Tylko 1:1

• Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2010-03-28 04:23

Zaskakującym wynikiem skończył się mecz, w którym Widzew typowany był na zwycięzcę. Lider pierwszej ligi zremisował z drużyną z dolnych rejonów tabeli - Motorem Lublin, tylko 1:1.

Bramkę dla Motoru częściowo zafundował w 50 min Broź, faulując jednego z zawodników gości w polu karnym. Jedenastkę perfekcyjnie zamienił w 51 min w bramkę Maciejewski.

Ale tylko 8 minut cieszyli się lublinianie z przewagi. Z rzutu wolnego uderzył Dudu i było 1:1. To po części zasługa Kalinowskiego, który po drugiej żółtej kartce musiał zejść z boiska. Od 58 min Motor grał w dziesiątkę.

10 końcowych minut to zmasowany atak łodzian na bramkę Motoru. Niestety, w 91 min nie udało się Dudu powtórzyć wyczynu z 59 min.