Facebook Google+ Twitter

Widzew ogłosił listę transferową

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-12-16 22:15

Widzew Łódź zdecydował, że w najbliższym okresie transferowym wystawi na listę dziewięciu zawodników. Wśród nich znaleźli się m.in Tomasz Lisowski i Piotr Kuklis, którzy mają po kilka występów w reprezentacji Polski.

Jednym z zawodników, którzy zostali wystawieni na sprzedaż jest Radosław Kursa (na zdjęciu). / Fot. Bartosz Tarnowski- W Widzewie mamy szeroką kadrę, więc na niektórych pozycjach jest bardzo duża konkurencja. Nie wszyscy zawodnicy mogą liczyć na regularne występy, więc korzystniejsza dla nich będzie zmiana klubu na taki, w którym będą mogli systematycznie się rozwijać. Dotyczy to także zawodników z zespołu Młodej Ekstraklasy, bo również młodzi piłkarze powinni zbierać już jak największe doświadczenie w piłce seniorskiej - komentuje Mateusz Cacek, wiceprezes KS Widzew Łódź S.A.

Poza wymienionymi wcześniej zawodnikami, na liście znaleźli się jeszcze: Bartosz Fabiniak, Wojciech Szymanek, Radosław Kursa, Łukasz Grzeszczyk, Robert Kowalczyk, Kamil Mazurkiewicz i Łukasz Zając.

Większość z wystawionych zawodników nie powinna mieć problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy. Tomaszem Lisowskim od dłuższego czasu zainteresowana jest krakowska Wisła, która przed obecnym sezonem chciała kupić popularnego "Lisa". Do walki o trzykrotnego reprezentanta Polski przystąpić może również Polonia Warszawa. Stołeczna drużyna także była zainteresowana Lisowskim przed obecnym sezonem, co przyznał sam zawodnik w rozmowie z jedną z gazet.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zapowiada się ciekawa przerwa zimowa. W sumie pół ligi interesuje się piłkarzami Widzewa, klub może sporo zarobić w najbliższym czasie. Odejście Sernasa i Ben Radhi jest raczej przesądzone. Ciekawe, ile funduszy zostanie przeznaczone na wzmocnienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.