Facebook Google+ Twitter

Widziałam postacie podobne do egipskich bogów

Podczas pobytu w Wylatowie pod koniec czerwca br., poznałem Elizę, młodą i uroczą mieszkankę Wrocławia. W czasie naszych nocnych dyskusji okazało się, iż to co nieznane i niezbadane od wielu lat jest nieodłącznym elementem jej życia.

W jednym z maili Elizy opisała wybrane niezwykłe incydenty, które jej się przytrafiły. Niezwykłość zdarzeń jak i osoby, która je przeżyła, skłoniła mnie do udostępnienia opisów czytelnikom. Wiem, że wielu z Was doznało czegoś podobnego. Liczę, że dzięki takim publikacjom, takie osoby przestaną się bać ujawniania się. O takich zdarzeniach trzeba mówić głośno! Niektórzy starają się je wyśmiewać. Relacje osób takich jak Eliza są komentowane krótko: wymysły! Jednak jestem przekonany, że mylą się Ci wszyscy, którzy tak mówią. Takie zdarzenia są faktem i dzieją się tuż obok nas...

Poniższe relacje Elizy to tylko niewielki ułamek jej przeżyć. Oczywiście, ktoś zaraz się wyrwie i napisze: same opowieści mnie nie przekonują, gdzie są jakieś zdjęcia? Gdy je publikuję, pojawią się głosy o manipulacjach i fotomontażach, bo przecież przy obecnym, szerokim dostępie do techniki cyfrowej można w tej materii zrobić wszystko. Zawsze ktoś znajdzie jakieś wytłumaczenie. W tym tekście proszę się więc nie spodziewać zdjęć. Ludzie szukają potwierdzeń swoich przeżyć u innych osób i jeżeli znajdą je w tym co mówi Eliza, a wierzę, że tak właśnie się stanie, to będzie znak, że było warto napisać ten tekst. O to właśnie w nim chodzi.

Istoty w płaszczach

 / Fot. Grafika NPN/www.npn.org.pl/.- Listopad 2005, po pewnej metafizycznej medytacji i fali energii - przez trzy dni czułam pod żołądkiem "kulę" ciepła. Po tych trzech dniach był ktoś w moim pokoju... Było ich co najmniej dwoje. Wyraźnie widziałam fizyczne postaci. Byli w moim pokoju w nocy. Byli obok łóżka, jakby kończyli coś robić. Zreflektowali się, że siedzę z otwartymi oczami i na nich patrzę. Byli wysocy, mieli coś na kształt ciemnozielonych płaszczy, których szelest wyraźnie słyszałam. Zieleń raczej odczułam niż zobaczyłam, bo byli w ciemności. Jakbym wiedziała o tym, pamiętała. Czułam ich pozytywnie energetycznie. Szeroko otwarte oczy zabolały mnie jak oślepione silnym światłem. Po zaśnięciu nie mogłam rano się dobudzić jak po narkozie. Gorąco w brzuchu, jakby ciepła woda, utrzymywało się kilka dni potem. Już bez uczucia „kuli”.

Jak egipskie posążki Anubisa

- Od długiego czasu, od dzieciństwa można szukać początków, kiedy w moim domu czuć było obecność dziwnych istot. Często przebudzałam się w nocy jakby czymś zbudzona i widziałam przelotnie ruch i kształty. Dziwne kształty, czasem kolory lub jakieś dźwięki.

W roku 2006 zaczęły się wyraźniejsze manifestacje energii lub może ja dojrzałam do świadomości widzenia ich. Szczególnie dwa miejsca w domu były często odwiedzane, w 2006 roku w maju widziałam wyraźnie i zaskakująco. Ocknęłam się z otwartymi oczami. Poczułam zimno. Po obu stronach łóżka leżały i na pewnym poziomie pieca trzy chyba postaci. Nakładały się na siebie, ale były fizycznie żywe. To były formy podobne do szakali, miały szpiczaste uszy i wąskie pyski. Wydawały się być zrobione z kamienia czarnego, połyskującego matowo lub z zamszu twardego. Jak egipskie posążki Anubisa. Oczy miały żywe. Patrzyły tępo przeze mnie na wylot. Było mi źle, zapaliłam światło. Zniknęły.

Niedawno dowiedziałam się że przez moją sypialnię idzie szlak astralny. Został przesunięty.

Istoty widziane przeze mnie w biały dzień są ciekawsze i dużo więcej z nimi przeżyłam niż z nocnymi.Ostatnio raczej ja do nich wychodziłam - w astral lub dalej - niż one materializowały się do mnie.

Widziałam postaci też w biały dzień, nie tylko nocą
– napisała Eliza. Ale te niezwykłe historie to temat już na oddzielne opracowanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 12.07.2008 15:02

Polecam poczytać Roberta Tekielego - znawcę zagadnień związanych z okultyzmem, magią, itp, .....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.