Facebook Google+ Twitter

Widziałeś coś? Wyślij MMS-a do Wiadomości24: 607 67 67 10

Widziałeś coś, co warto uwiecznić albo czym chciałbyś się podzielić z czytelnikami Wiadomosci24.pl? Jeśli tylko masz multimedialny telefon komórkowy, możesz to zrobić prawie natychmiast. Jednym słowem - wprowadzamy MMS!

fot. Adam Plona / Fot. Telefon komórkowy ma dziś prawie każdy. Jeśli dodamy do tego fakt, że współczesne komórki potrafią rejestrować zdjęcia i krótki filmiki, to nie zdziwi Was, że postanowiliśmy ułatwić Wam życie wprowadzając możliwość przesłania multimediów bezpośrednio do systemu redakcyjnego Wiadomosci24.pl.

Przygotowanie i wysłanie informacji jest proste. Po prostu zrób zdjęcie lub nagraj krótki klip wideo, dodaj do niego opis i wyślij wszystko w postaci

MMS na numer +48 607 67 67 10


Opłata zgodna z planem taryfowym Twojego operatora.

Jeśli dodasz do swojego profilu numer telefonu komórkowego, wówczas nadesłany przez Ciebie MMS zostanie automatycznie opatrzony Twoim imieniem i nazwiskiem - podobnie jak każdy Twój artykuł. W przeciwnym przypadku trafi jako wiadomość niepotwierdzona.

Zdjęcie(a) czy film(y), podobnie jak inne materiały podlegają moderacji, czyli przed wprowadzeniem na stronę z pewnością obejrzy je bardziej lub mniej wymagający redaktor.

W nagłówku MMS umieść tytuł, pod jakim chciałbyś zobaczyć swoją fotogalerię. Jeden MMS może zawierać nawet kilkanaście zdjęć (maksymalna wielkość MMS to 100 kB), ale pamiętajcie, że każde powinno mieć podpis oraz imię i nazwisko autora - podobnie jak ma to miejsce w przypadku fotogalerii czy zdjęć wstawianych do artykułów.


Liczymy na Wasze uwagi na temat działania nowej funkcji. Zależy nam głównie na informacji, jeśli Wasze MMS-y nie dochodzą, albo są zniekształcone.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Świetny pomysł z tym numerem:) Sam chcialem umiescic fotografie, ale nie mialem aparatu cyfrowego, gdybym wiedzial o tym numerze hmmm:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

a kogo jest ten numer telefonu? Przeciez ktos go musi opłacac...a co za tym idzie dzwonic z niego, aby kasa nie przepadala:))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Opcjonalne dane kontaktowe : Telefon 2...Zaznaczyłem także opcje: wyświetlaj w serwisie....(klikając na mój profil widnieje numer z którego wysyłałem mmsy) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

A w którym miejscu profilu wpisałeś?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z telefonu który widnieje w profilu (jest jawny) wysłałem już 3 mmsy..a widnieją jako "NO NAME"...Czy ten błąd będzie poprawiony?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra, numer zapisany. Gdyby co... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, w Plusie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze poprosiłbym o informację, czy to na pewno w plusie, bo od jakiegoś czasu numer nie koniecznie mówi o sieci...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.