Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7419 miejsce

Więcej o Tauron Nowa Muzyka

W tym roku Tauron Nowa Muzyka przykręca śrubkę jeszcze mocniej, chcąc zawalczyć o palmę pierwszeństwa z innymi festiwalami - zarzucili nas muzyką, która pogodzi wszystkich.

 / Fot. Glaslamp KillerTauron Nowa Muzyka w tym roku, ze względu na kapitalny remont dotychczasowej lokalizacji w starej kopalni w Katowicach, przenosi się na jeden sezon w zielone tereny Doliny Trzech Stawów. I zapowiada kilka nazwisk, które są ozdobą każdego dobrego festiwalu na świecie:Hot Chip wydali właśnie nową płytę "In Our Heads" i to tym razem katowicka impreza zreflektowała się pierwsza, że trzeba Amerykanów zaprosić po raz drugi do Polski. Pierwszy koncert był przedni, spodziewać się można godnej powtórki.

Fuck Buttons, którzy zachwycili swego czasu bardzo odświeżającą wizją eksperymentalnej muzyki elektronicznej, łącząc plemienne, indiańskie dźwięki z ekscytującą, dronowo-post-rockową bazą. Dwie płyty, "Tarot Sport" i "Street Horsing", zasłużyły sobie na wysokie noty i uznanie wśród organizatorów All Tomorrow Parties, u grających trasę Pixies... Tak, Fuck Buttons trzeba zobaczyć na żywo.

Beach House, którzy wywołali sensację jakoś tak równocześnie z The XX, i podobnie jak oni, nigdy mnie nie przekonali do końca co do wyjątkowości swojej twórczości. Sprawdzone trzy lata temu, bardzo subtelne, bardzo upalne i odprężające zarazem granie - Beach House po raz pierwszy w Polsce, do tego z nowym albumem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.