Facebook Google+ Twitter

Więcej taksówek z fotelikami na Pomorzu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-09-10 11:09

Kolejne 53 foteliki dla dzieci trafiły do pomorskich taksówek. Od 8 września do akcji „Taksówka z fotelikiem" dołącza kolejna korporacja - Dajan Taxi z Gdańska. Ponadto, do akcji przyłączyło się 22 kierowców Hallo Taxi - 16 z Gdańska i 6 z Tczewa. Dzięki temu, w pomorskich taksówkach będzie dostępnych ponad 150 fotelików, podstawek i kołysek dla maluchów.

 / Fot. Liberty Direct- Przyłączanie się do akcji kolejnych taksówkarzy jest dla nas wymiernym potwierdzeniem powodzenia akcji w na Pomorzu - komentuje Rafał Karski, dyrektor sprzedaży i marketingu Liberty Direct, organizatora akcji. - Dodatkowe foteliki przydadzą się korporacjom w szczególności w okresie początku roku szkolnego, kiedy więcej rodziców korzysta z pomocy korporacji w dowożeniu dzieci do szkół i przedszkoli - dodaje.

Taksówkę z fotelikiem na Pomorzu można zamówić z 30 minutowym wyprzedzeniem. Dzwoniąc do korporacji należy podać wzrost i wagę dziecka, aby dyspozytor mógł przekazać zlecenie kierowcy, wożącemu odpowiedni dla dziecka fotelik.

Partnerami akcji na Pomorzu są:
Dajan Taxi - 19-628
Hallo Taxi - 1-96-66
Taxi Service Sopot - 19-194
Taxi Service Reda - 058 551 01 01
Euroschool Taxi- 058 629 80 00

Patronami IV edycji akcji „Taksówka z fotelikiem” są Krajowa Rada Bezpieczeństwa
Ruchu Drogowego oraz Przemysłowy Instytut Motoryzacji „PIMOT”. Honorowy patronat nad programem objęli także prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz, prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek oraz przewodniczący Rady Miasta Sopotu - Wieczesław Augustyniak.

Więcej informacji o programie „Taksówka z fotelikiem” można znaleźć na stronie internetowej libertdirect.pl w zakładce O firmie/Taksówka z fotelikiem.

Materiały prasowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.