Facebook Google+ Twitter

Wieczór Autorski z Clivem Nolanem!

Spotkanie odbędzie się we wtorek 19 listopada o godz. 19:30 w Rock-Serwis Cafe w Krakowie, ul. Studencka 15.

 / Fot. Materiały prasoweW trakcie spotkania Clive Nolan opowie o swojej muzyce, o najnowszym musicalu „Alchemy”, zagra też krótki akustyczny koncert, ale przede wszystkim odpowie na pytania fanów. Będzie to niepowtarzalna okazja, by przy filiżance kawy porozmawiać z jednym z najważniejszych twórców progresywnego rocka oraz zdobyć jego autograf i zrobić wspólne zdjęcie.
Zapraszamy wszystkich fanów na to niezwykłe wydarzenie. Uwaga - ilość miejsc ograniczona. Istnieje możliwość zarezerwowania stolika pod nr. tel. (12) 370 20 30.

Clive Nolan - brytyjski muzyk i kompozytor, znany w świecie rocka progresywnego z formacji Arena, Pendragon, Shadowland, Strangers On A Train; założyciel grupy teatralnej Caamora Theatre Company; autor rock opery "She" i musicalu "Alchemy". Odznaczony nagrodą Classic Rock Society dla najlepszego klawiszowca w latach 1995, 1998, 2005, 2009, 2010 i 2011; w 2010 roku uhonorowany tytułem "Honorowego gościa miasta Santa Cruz" za szerzenie kultury w Boliwii, jak również nagrodą "Golden Lexicon" za nadzwyczajne osiągnięcie muzyczne za musical "Alchemy" w roku 2013.

Wieczór autorski z CLIVEM NOLANEM
19.11.2013r.
Rock-Serwis Cafe
ul. Studencka 15
Kraków
Początek: 19:30
Wstęp Wolny

23 września ukazała się koncertowa wersja „Alchemy”,rockowego musicalu, nad którym przez ostatnie kilka lat pracował Clive Nolan. Wydawnictwo dostępne jest w dwóch formatach: DVD oraz w specjalnym, ekskluzywnym boksie 2DVD+3CD, zawierającym oprócz płyty DVD dwie płyty CD z koncertem w wersji audio, bonusowe DVD z serią dodatkowych materiałów dających pełniejszy obraz tego wielkiego przedsięwzięcia oraz bonusowe CD zawierające utwory w wersjach demo, alternatywne wersje kompozycji i inne atrakcje!
W pracach nad studyjną wersją „Alchemy”, Clive’a Nolana wspomagali znakomici artyści - odtwórczyni tytułowej roli rock opery 'SHE', Agnieszka Świta, David Clifford (Red Jasper), Tracy Hitchings (Landmarq), Andy Sears (Twelfth Night), Paul Manzi (Arena), Damian Wilson (Threshold), a także Noel Calcaterra - urugwajska aktorka i piosenkarka, która w 2010 roku użyczyła wokalu na płycie 'Otra Vida' skomponowanej przez Clive'a Nolana. Za instrumentalną stronę „Alchemy” odpowiedzialni byli Clive Nolan (instrumenty klawiszowe), Scott Higham (perkusja), Mark Westwood (gitary), Claudio Momberg (instrumenty klawiszowe) i Kylan Amos (gitara basowa). Koncertowa premiera rock musicalu miała miejsce 22 lutego br. w Teatrze Śląskim w Katowicach. Widzowie przybyli na ten spektakl zobaczyli na scenie prawie całą oryginalną obsadę „Alchemy”. Wyjątkiem była rola Jessamine, wykonywana na płycie przez urugwajską artystkę teatralną i telewizyjną, Noel Calcaterrę. W Katowicach w tej roli wystąpi młodziutka aktorka, Soheila Clifford, na co dzień związana z londyńskim teatrem muzycznym. Zmianie uległ również odtwórca roli Bena Greaves’a – zamiast Paula Menel (ex-IQ) wystąpił Chris Longman znany z brytyjskiej formacji Metropolis.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.