Facebook Google+ Twitter

Wieczór grozy w Empiku

15 października o godz. 18 w Empiku na wrocławskim Rynku na żywo będzie można posłuchać mrocznych opowieści Łukasza Śmigla, wszystko uzupełnione zostanie o prezentację multimedialną.

 / Fot. EmpikNa spotkaniu pojawi się nawet sam Jason X. Pokazany zostanie premierowy trailer filmowy do książki „Demony”. Ciekawscy dowiedzą się również jaki związek Łukasz Śmigiel ma z horrorem "Head To Love”, który niebawem będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych.

 / Fot. EmpikŁukasz Śmigiel, urodzony w 1982 roku, z wykształcenia jest dziennikarzem. Obecnie jest lektorem, pracuje we wrocławskim studiu nagrań TUBEStudio oraz w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Wcześniej publikował swoje opowiadania w takich pismach, jak "Nowa Fantastyka", "Science Fiction", "Przekrój" i nie tylko, obecnie stale współpracuje z czasopismem grozy "Czachopismo".

Książka „Demony” jest zbiorem dwunastu opowiadań z nutką grozy. Każdy z bohaterów ma na sumieniu jakiś grzech. Nikt nie jest bez winy. W opowiadaniach znajdziemy zło, pożądanie, nienawiść, strach, okrucieństwo. W każdej historii kryje się jeden demon. Czytając będziemy mieli wrażenie, że wchodzimy w mroczny świat horroru.

Na koniec spotkania autor będzie podpisywał swoje książki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.