Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14315 miejsce

„Wieczór kolęd” w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym

W świątecznej, magicznej scenerii członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Razem", wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Radziejowie oraz przyjaciele i sympatycy ośrodka spędzili wzruszający, pełen zadumy czas.

 / Fot. Beata Głowacka / Fot. Beata Głowacka / Fot. Beata Głowacka / Fot. Beata Głowacka / Fot. Beata Głowacka / Fot. Beata GłowackaWystęp gości z WTZ w Nowej Wsi / Fot. Beata Głowacka / Fot. Beata Głowacka / Fot. Beata Głowacka
Wspólne kolędowanie należy do tradycji pielęgnowanych przez członków Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Razem", którzy wraz ze społecznością uczniowską Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie przygotowali „Wieczór kolęd”. W świątecznej scenerii, z udziałem przyjaciół i sympatyków naszego ośrodka spędziliśmy wzruszający, pełen zadumy czas. Grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radziejowie zaprezentowała przedstawienie jasełkowe. Następnie zabrzmiały popularne, lubiane, zawsze chętnie słuchane i śpiewane kolędy i pastorałki w wykonaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Radziejowie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nowej Wsi, uczniów Gimnazjum w Witowie, uczniów Powiatowego Gimnazjum w Radziejowie oraz wychowanków SOSW. Urozmaicony repertuar sprawił, że czarowne popołudnie szybko zamieniło się w magiczny wieczór. Ten wyjątkowy nastrój życzliwości, serdeczności oraz dobroci względem bliźniego niech pozostanie z nami do następnego, już trzynastego wspólnego kolędowania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.