Facebook Google+ Twitter

Wieczór kultury włoskiej w Łodzi. Tego jeszcze nie widzieliście!

"Dal Fank al Pank" - pod tą nazwą kryje się impreza, która będzie miała miejsce w najbliższy piątek w Cafe 102 przy ul. Piotrkowskiej 102. Impreza jest częścią Festiwalu Babel organizowanego przez Fundację Navis.

Plakat promujący imprezę Dal Fank al Pank / Fot. Marta OleksiakSpaghetti, pizza, Eros Ramazotti, filmy Felliniego - pierwsze co przychodzi na myśl, gdy myślimy o włoskim jedzeniu, muzyce i filmach. W piątek, 29.07.2011 r. wszystkim, którzy odwiedzą Cafe 102 przy ul. Piotrkowskiej 102 w Łodzi, ukażą się Włochy, które znane są tylko ich rodowitym mieszkańcom.

Na gości czeka m.in. pyszne i nieznane jedzenie, przygotowane przez Włocha mieszkającego na stałe w Łodzi. Słodkie obżarstwo umilać będzie nietypowa włoska muzyka: od funku aż po punk. W tle projekcje włoskich filmów z lat 70.

Czytaj także: Włoska noc w Muzeum Ziemi Lubuskiej

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny, start od godziny 17.

Arrivederci!

„Dal Fank al Pank” to jedno z wydarzeń w ramach pierwszej edycji Festiwalu Babel, organizowanego przez Fundację Navis. Misją Festiwalu jest ukazanie miasta Łodzi i regionu łódzkiego, jako miejsca otwartego oraz wrażliwego na kulturową i artystyczną różnorodność.

W ramach Festiwalu 9 lipca w Willi Grohmana miał miejsce pokaz filmów Lodzermesch. Kolejne pokazy i inne ciekawe eventy będą miały miejsce w lipcu i sierpniu.

Więcej informacji na babelfestival.wordpress.com

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.