Facebook Google+ Twitter

Wieczór z Moniką Kuszyńską

Fundacja „Połączeni Pasją" zaprasza na Wieczór z Moniką Kuszyńską. To wyjątkowe wydarzenie będzie można zobaczyć w Muzeum Miasta Łodzi 8 października, od godziny 19.00.

Wieczór z Moniką Kuszyńską / Fot. mat. organizatora W sierpniu 2001 roku zespół Varius Manx wraz z Moniką Kuszyńską nagrał album pt. "Eta". Rok później po znakomicie wykonanym przez Monikę utworze "Moje Eldorado", grupa zdobyła Grand Prix w międzynarodowym festiwalu Baltic Song. W 2002 ukazał się album "Eno", a na nim (prócz wspomnianego utworu) m.in. piosenki "Jest w nim" i "Znów być kochaną". W roku 2004 Varius Manx świętował swoje 15-lecie, dając specjalny recital w Opolu. W 2004 roku - płyta "Emi" trafia do sprzedaży i tego roku zespół świętował na Festiwalu w Opolu 15-lecie swojego istnienia.


28 maja 2006 roku Monika Kuszyńska wraz z członkami zespołu miała poważny wypadek samochodowy na drodze koło Milicza. Lekarze pracujący na oddziale neurochirurgii szpitala wojskowego we Wrocławiu stwierdzili złamanie kręgosłupa. Do chwili obecnej artystka pozostaje sparaliżowana od pasa w dół. Uczestniczy w trudnej rehabilitacji, jednak nie poddaje się. W 2009 roku wydana została płyta Beaty Bednarz pt. "Pasja miłości", na której zaśpiewała Monika, a w czerwcu br. po raz pierwszy od wypadku wystąpiła w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN, gdzie zaśpiewała piosenkę "Nowa rodzę się".

Fundacja „Połączeni Pasją" i przyjaciele popierające jej idee pomocy chorym i niepełnosprawnym artystom i sportowcom pozyskują środki między innymi z organizacji koncertów, imprez i pokazów artystycznych, kaskaderskich i sportowych. Na początku 2007 roku Fundacja, korzystając z gościny łódzkiego klubu Lizard King, zorganizowała cykl prestiżowych koncertów pod hasłem "7 dni koncertów dla Moniki Kuszyńskiej", z których całkowity dochód został przeznaczony na jej leczenie i rehabilitację.

Podczas piątkowego koncertu usłyszymy piosenki znane z płyt nagranych przez artystkę, jak i nowe premierowe utwory. Wszystkie piosenki w nowych, znakomitych aranżacjach i nastrojowym brzmieniu.

Repertuar zaprezentowany przez Monikę Kuszyńską ma być nieziemską ucztą dla fanów jej wokalnego talentu, a także okazją poznania artystki.

Tuż po koncercie będzie koktajl przygotowany przez Głównego Sponsora Wieczoru - Firmę Your Catering Group.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w:

Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 - rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl
"Ewa Stemple", ul. Gdańska 63
Sklep Muzyczny, "ALE JAZZ!", ul. Pomorska 10

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.