Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5364 miejsce

Wieczór z "Żukami" w Pałacu Połączonych Pasją w Łodzi

Fundacja "Połączeni Pasją" serdecznie zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na występ zespołu Żuki. Koncert rozpocznie się 23 lutego o godz. 19. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Zespół Żuki / Fot. mat. organizatoraKoncert pochodzącego z Bydgoszczy zespołu Żuki jest okazją do spotkania z artystami, którzy przypominają największe rockowe hity lat 60. i 70.
Od początku swoich występów ich żelaznym repertuarem są utwory grupy The Beatles. Prócz przebojów "Wielkiej Czwórki z Liverpoolu" mają w swoim repertuarze utwory Led Zeppelin, Rolling Stones, Free, Krzysztofa Klenczona i wielu innych znakomitych artystów.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej zespołu Żuki grupa wielokrotnie występowała poza granicami naszego kraju między innymi w USA, Libanie, Izraelu, Francji, Austrii, Szwecji, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Czechach, Słowacji, Białorusi i na Litwie. Podczas występów zespół w składzie: Piotr Andrzejewski (gitara, wokal), Adam Staniszewski (gitara, wokal), Marek Posieczek (gitara basowa, wokal), Jerzy Bołka (perkusja) miał okazję współpracować m.in. z Electric Light Orchestra, Bad Boys Blue, Boney M, Pet Shop Boys, Smoke czy Fish'em.

Warto zatem wybrać się na koncert zespołu Żuki do Pałacu Poznańskich w Łodzi, aby posłuchać interpretacji "All You Need Is Love", "Yesterday", "Jesień Idzie Przez Park", "Historii pewnej znajomości", a być może również "Satisfaction". Piosenka zespołu The Beatles pt. "Twist and shout" w wykonaniu zespołu Żuki:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wielkie Brawa dla Fundacji i dla Pana. Dobrze że przyświecają Wam tak szczytne cele w działaniu. Jeszcze żeby się Pan dowiedział, co słychać u Ewy Demarczyk, to byłbym całkiem uszczęśliwiony. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.