Facebook Google+ Twitter

Wieczorek autorski Magdaleny Witkiewicz w gdańskim Empiku

W salonie Empik na terenie centrum handlowego "Galeria Bałtycka" w Gdańsku w niedzielę, 25 kwietnia br., odbyło się spotkanie autorskie z panią Magdaleną Witkiewicz z okazji wydania książki pt. "Panny roztropne".

Magdalena Witkiewicz / Fot. Karol KłosNowa książka pani Magdy. / Fot. Karol KłosPani Magda jest znana wielu czytelnikom, a zwłaszcza czytelniczkom, jako autorka książki "Milaczek", która została niezwykle ciepło przyjęta przez rzesze czytających mam. Autorka książki jest z wykształcenia marketingowcem. Jest również mamą trójki dzieci.

W trakcie pracy nad książką pani Magda poświęcała cały swój dzień dzieciom. Dopiero po godzinie dwudziestej siadała do biurka, by przelać na papier chociaż część doświadczeń mamy zajmującej się ukochanymi dzieciakami. W ten sposób powstała pierwsza książka, właśnie "Milaczek". "Panny roztropne" opisują dalsze losy tych samych bohaterów, chociaż nie tylko, ale nie będziemy tu opowiadać treści, aby nie pozbawić przyjemności jej poznawania czytelnikom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.