Facebook Google+ Twitter

Wieczorek autorski w "Bookarni"

W sobotę, 24 kwietnia br., w kawiarni literackiej "Bookarnia" w Sopocie przy ulicy Haffnera odbyło się spotkanie literackie z duetem autorskim Robert Cichowlas & Kazimierz Kyrcz Jr.

Duet autorski Robert Cichowlas & Kazimierz Kyrcz Jr. / Fot. Karol KłosKyrcz i Cichowlas ze swoimi paniami podczas wieczorku autorskiego. / Fot. Karol KłosWieczorek autorski przy kawie i w otoczeniu książek odbył się z okazji wydania książki "Koszmar na miarę" w wydawnictwie Grasshopper z Lublina. Obaj autorzy musieli przebyć wiele kilometrów aby spotkać się z czytelnikami, albowiem pan Robert mieszka w Poznaniu, a pan Kazik w Krakowie.

Robert Cichowlas pisze, odkąd sięga pamięcią, koncentrując się głównie na opowiadaniach horroru, jak zaznaczył na obwolucie książki. Jest współautorem antologii pt. "Sępy". Na podstawie jego opowiadania "Jestem głodny" powstał film krótkometrażowy wyróżniony na Festiwalu Filmowym "Drzwi" w Gliwicach.

Kazimierz Kyrcz, zwany przez wspólnika ciepło "Kazek", jest pisarzem horroru, współautorem zbiorów opowiadań "Piknik w piekle" i "Horrorarium". Na podstawie opowiadania, które napisał z Łukaszem Śmiglem, powstał film krótkometrażowy "Head to Love", wyreżyserowany przez Amerykanina Vana Kassabiana.

Obaj autorzy wspólnie napisali "Twarze szatana" i "Siedlisko", wydane w 2009 r. przez wydawnictwo Grasshopper.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.