Facebook Google+ Twitter

Wieczorne obchody 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie [Zdjęcia]

Migawki z uroczystości rocznicowych w Warszawie przed Pałacem Prezydenckim. Zdjęcia zrobione w trakcie wieczornej mszy świętej, przemarszu pod Pałac Prezydencki oraz przemówienia Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Michał Czebłakow
Fot. Michał Czebłakow

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

A kto obroni i ujmie sie za tysiącem "szaraczków", którzy ponoszą konsekwencje koślawej polityki gospodarczej, gąszcza wydumanych przepisów, nieczytelnych dla zwykłego Kowalskiego /przepraszam rzesze tych Kowalskich, którzy są biegli w zakresie prawa/ i toną w tym bagnie za najczęściej młodego jeszcze życia, wystawieni na żer przez zwykłych cwaniaków,czy karierowiczów politycznych,nie przebierających w środkach w dążeniu do spełnienia swoich chorych ambicji. Najtragiczniejsza jest świadomość, że sami ich wyhodowalismy i dopuscili do "koryta".

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Władcą tego świata jest Szatan"

Szatan tym światem według woli włada.
od Stworzyciela dostał taką dolę.
światem zarządza szatańska brygada.
wszyscy poddani mu na tym padole.
Człowiek wiarami jest ujarzmiony.
został grzechami jak w kajdany skuty.
piekłem na amen jest wystraszony.
i przez te wiary został zaszczuty.
Nic nie pomogą w modłach wołanie.
żeby królestwo Boga przybyło.
nic nam nie dały syna posłanie.
nas Boże dziecię nie odkupiło.
Bóg tego świata Boga krzyżował.
takie to wszystko ziemskie nie święte.
czy ten syn Boga będzie królował.
a może wiecznie wszystko przeklęte.
Tak święte pisma nam obwieszczają.
że tym wszechświatem Szatan króluje.
władzę nad światem demony maja.
świat demoniczny wszystkim steruje.
Tak dziecię Boże nam obwieściło.
Szatan jest Bogiem i jego brygada.
to się naprawdę wszystko spełniło.
dziś nie Stworzyciel tym światem włada.
Bogi ten wszechświat marny stworzyli.
człowiek za błędy jest oskarżony.
za głupie grzechy ten świat wyklęli.
że będzie ogniem kiedyś spalony.
2013 -04-10 obserwował ulice Warszawy
i wierszem napisał.pszczotar29

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli w coś wierzycie, to dokąd pędzimy w tym szaleństwie? I tu znów pcha się na usta "Mądry Polak po skodzie"Po prostu amnezja ogarnia świat bo to co się dziś na ulicach Warszawy takie obrazki pokazują nam media z krajów które były Rajskimi ogrodami.
Siły demoniczne podniecają ten pospolity naród do bratobójczej (braterskiej)wojny.
A może Klątwa Marcina V który wyklną Króla Jagiełę i wszystkich Polaków za wydanie wojny zakonowi Krzyżackiemu pod nazwą NMP.
I tej klątwy, nikt do dnia dzisiejszego nie odwołał. Według prawa kanonicznego Watykanu jesteśmy poganami. Może to wpływa,że się tak nienawidzimy ,a wo gule to sam Szatan najlepiej wie bo wiernie jemu służymy i uczynki nasze potwierdzają, że
on jest naszym Bogiem. "Warszawo Ty moja Warszawo" I ta piosenka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem za:)) Piwo zawsze:))) Od tego powinno się zacząć. Jest dużo ludzi trzeźwo myślących. Jak pokazują przykłady samorządowe da się pomimo podziałów politycznych robić koalicje z "wrogiem" dla dobra lokalnej społeczności. Czekam na okręgi jednomandatowe, może to choć trochę uzdrowi nasz parlament.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pat, o którym Pan pisze jest najbardziej na rękę politykom, którzy przy silnym udziale mediów, "mieszają" w tym kotle. Ponieważ żadna ze stron nie ma sto procent racji, więc konflikt można eskalować w nieskończoność. Zapytam zatem, czy nie warto lepiej pomyśleć o pozostawieniu tego tematu i aby zacytować klasyka Stachurę, zaproponować :
"Ruszaj się, Bruno, idziemy na piwo;
Niechybnie brakuje tam nas!"
Niewątpliwie pożytek ze wspólnego wypicia piwa i zajęcia się na serio sprawami gospodarki byłby o wiele większy, niż topienie się w jałowych sporach /do p.Czebłakowa/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, pozwolę sobie wtrącić kilka groszy do waszej dyskusji. Podział jaki powstał pomiędzy zwaśnionymi obozami politycznymi i argumenty jakie są podnoszone w dyskusji nie prowadzą do niczego. Ani zwolennicy PiS swoimi wypowiedziami nie przekonają drugiej strony do zmiany poglądów ani druga strona (nieważne czy PO, SLD, RP itp) nie przekona nikogo z PiS do swoich. Potrzebna jest dyskusja merytoryczna bez wycieczek personalnych. Od 89 roku żadna siła polityczna tak naprawdę nie zrobiła nic żeby poprawić jakość życia i rozwój gospodarczy kraju. Staram się w miarę obiektywnie spoglądać na to wszystko co dzieje się w naszym kraju i nie jestem zwolennikiem działań jakie podejmuje PiS ale i do końca nie popieram tego co robi druga strona. Jest to walka polityczna o "władzę" sprawowana do ostatniej kropli krwi. Cierpi na tym tylko społeczeństwo będąc coraz bardziej podzielone. Przy wielu stołach w czasie "niedzielnego" obiadu pomija się rozmowy o polityce żeby nie było podziału w rodzinie. Czegoś takiego nie było w czasach PRL. Poddaję moją wypowiedź pod przemyślenie, życząc wszystkim troszkę więcej powściągliwości w słowach i trochę więcej wyrozumiałości dla drugiej strony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie na marszu byli sami patrioci czysci polacy bez skazy tylko ze wszystko zorganizowane bylo przez PiS, Kozminski@i kto tu idzie po trupach do wladzy PO,SLD,PSL??????? widac jak masz mozg wyprany przez sekte pisowska
wez sie lecz razem z Kaczorem, Macierewiczem i reszta tej bandy co tylko chce dzielic polakow

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tej części społeczeństwa wydaje się, że mogą postępować w dowolny sposób bo ich cel tłumaczy wszystko. Nie zauważają, że swoim postępowaniem niszczą pamięć tych co tragicznie zginęli, spłycają całą sytuację i szargają narodowe świętości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ta część społeczeństwa przyszła świętować"

Ta część społeczeństwa myli pogrzeb z weselem i przyszła na festyn żałobny...
Niejako "przy okazji" ludzie ci wzięli udział w wiecu politycznym i mogli "wesprzeć" pana Sakiewicza i "jego" media...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.