Facebook Google+ Twitter

38 miejsce

Wiedeń. Brunch z Kacprem Kowalskim

Po sukcesie wiosennej wystawy w prestizowej galerii The Curator Gallery w Nowym Jorku, Kacper Kowalski zawitał do Wiednia i pokazał swoje prace na wystawie "Side Effects"( Efekty Uboczne).

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kacper Kowalski  połączył swoje dwie pasje, latanie i fotografowanie, jest mistrzem zdjęć z lotu ptaka. Laureat nagród w najważniejszych polskich i międzynarodowych konkursach fotograficznych.Fot. C. Markiewicz
Kacper Kowalski połączył swoje dwie pasje, latanie i fotografowanie, jest mistrzem zdjęć z lotu ptaka. Laureat nagród w najważniejszych polskich i międzynarodowych konkursach fotograficznych.

Fot. C. Markiewicz
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Kacper Kowalski pokazal w Paryzu zimowe ujecia " z lotu ptaka". Wczorajszy wernisaz odwiedzilo duzo gosci. Wystawa "Zürcher Salon " ma tradycje, odbywa sie juz po raz pietnasty. Zdjecia na www.galeriezurcher.com i na facebooku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Latajacy fotograf " Kacper Kowalski spotkal sie w sobote 15.10.16 z goscmi Warszawskich Targow Sztuki w Arkadach Kubickiego Zamku Krolewskiego w Warszawie.Zaraz potem wyruszyl do Paryza gdzie jego prace prezentowane beda w galerii sztuki nalezacej do Bernharda Zürchera ( Salon Zürcher ). Wernisaz dzisiaj ( 17.10.16. )w godzinach 17.00 do 22.00. Gratulacje dla artysty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po letnich wystawach w Danii i Szwecji Kacper Kowalski prezentuje " Efekty Uboczne " w Gdansku. Wernisaz dzisiaj, szczegoly w poprzednim komentarzu. Polecam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przejrzyste zdjęcia Autorów i ich prac plastycznych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bedzie okazja podziwiania prac Kacpra Kowalskiego tym razem w Gdansku. W piatek 09.09.16 o godz. 19.00 wernisaz wystawy " Efekty uboczne "w "Sztuce Wyboru ".
Miejsce to ( Gdansk ul. Slowackiego 19 wydaje sie byc ciekawym miejscem.Wzabytkowym budynku na dwoch pietrach na 800 m miesci sie galeria sztuki, kawiarnia z ksiegarnia oraz sklep z wzornictwem. " Efekty uboczne " pokazywane za granica cieszyly sie duzym powodzeniem i sa na biezaco uzupelniane przez " latajacego fotografa ". Zaluje ze nie bede mogla byc na wernisazu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla Kacpra Kowalskiego nowy rok zaczyny sie bardzo dobrze.
Od dzisiaj 7.01.16 W nowojorskiej galerii Curator Gallery prezentowana jest wystawa
" Artists of the year 2015 " ( Artysci roku2015). Zaproszonych zostalo 10 najlepszych tworcow ktorych prace pokazywane byly w galerii w ciagu ubieglego roku , wsrod
nich nasz " latajacy fotograf ".
" To moje gwiazdy roku 2015 " powiedziala Ann Moore szefowa galerii. Gratulacje dla KK.
za takie wyroznienie . Wiecej informacji na : www.thecuratorgallery. com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na stronie moskiewskiego centrum fotografii ukazalo sie 8 zdjec ze spotkania Kacpra
Kowalskiego z publicznoscia , adres : www.facebook.com/LumiereBrothersCenter

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Zakochalem sie klasycznie od pierwszego wejrzenia " powiedzial o pracach Kacpra Kowalskiego Bill Shapiro , bardzo znany w Ameryce wydawca magazynu Life i jako kurator szybko zorganizowal indywidualna wystawe w prestizowej galerii w Nowym Jorku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny sukces Kacpra Kowalskiego . 1. grudnia otwarto w Moskwie jego wystawe " Efekty
uboczne "w The Lumiere Brothers Center for Photography. " Kombinat " poswiecony fotografii sklada sie z trzech sal wystawowych ( 1000 mkw. ), biblioteki, czytelni , ksiegarni i kawiarni.
Miesci sie w centrum rosyjskiej stolicy obok Kremla nad rzeka Moskwa.Prywatne Centrum prowadzi ozywiona dzialalnosc wystawiennicza, edukacyjna (kursy, warsztaty, wyklady ,
dyskusje itd). Posiada zbior fotografii z okresu sowieckiego. Gratulacje dla "Latajacego
Fotografa ".
Dla przypomnienia : bracia Lumiere August i Louis to francuscy wynalazcy w dziedzinie fotografii a takze pionierzy kinematografii .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarcza informacja: "Zabiera dwa aparaty i trzy obiektywy", by wzbudzić podziw dla samego pasjonata. Niewielu zabiera ze sobą taki bagaż sprzętu na zwykłą wycieczkę, a co dopiero na paralotnię lub wiatrakowiec.
Natomiast odnośnie samych zdjęć z lotu ptaka powiem, że one zawsze fascynują robaczka pełzającego wyłącznie po ziemi -;)
Polecam zbiór obrazów/fotografii Kacpra Kowalskiego dostępnych u wujka Google. Fantastyczne!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.