Facebook Google+ Twitter

Wiedźmin 2: Zabójca Królów. Do szczęścia nie brakowało tylko 50MB

Nie milkną echa po niemałym galimatiasie powstałym przy premierze Wiedźmina 2 w edycji kolekcjonerskiej, a konkretnie po problemach jakie nabywcy tej wersji napotkali przy próbie uruchomienia gry.

Pełna zawartość edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 / Fot. fot. materiały promocyjne

Jak być miało...

Osoba, która oprócz samej gry chce otrzymać "bonusy", zamawia produkcję CD Projektu RED w edycji kolekcjonerskiej - cena: 229.99 zł za sztukę. Na zawartość najlepszej z przygotowanych dla graczy paczek składa się: płyta DVD z grą, płyta DVD z materiałami "Making-of", płyta CD ze ścieżką dźwiękową, mapa świata gry, przewodnik, instrukcja, koperta i moneta - bezpośrednie nawiązania do fabuły gry, dwie papierkowe figurki postaci, specjalne etui, rzeźba głowy głównego bohatera, artbook, kości do gry, talia kart razem z poradnikiem, zestaw naklejek, waluta z gry, papierowa figurka Drauga - jednego z najtwardszych potworów obecnych w grze, możliwość pobrania nieobecnego w innych edycjach gry przedmiotu - Kurtki Niebieskich Pasów oraz unikalne pudełko kolekcjonerskie.Oprócz tego do powyższej edycji dochodzi dodatkowy przywilej. Mianowicie: możliwość uruchomienia gry na dzień przed oficjalną premierą, czyli już o północy 16 maja 2011. Jedyny wymóg: dostęp do internetu w celu aktywacji gry....a jak było

Gracze, którzy otrzymali zamówioną przez siebie paczkę, jak najszybciej podjęli się instalacji gry, czekając tym samym na moment, gdy zegarek albo wskaże 0:00, albo jego wskazówki zejdą się w pionowej linii wskazującej liczbę 12. Gdy moment ten nastąpił, uruchomili grę próbując podjąć się aktywacji. Niestety - bezskutecznie.Twórcy gry zobowiązali się naprawić możliwość aktywacji gry w jak najkrótszym czasie. O postępach informowali na bieżąco na swoim profilu na Facebooku. Grono graczy czekało zaś na rozwiązanie spędzając długie godziny przed ekranem i czekając na radosną informację o zażegnaniu problemu. Niestety - nadeszła ona dopiero nad ranem.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Cóż... zdarza się nawet najlepszym. Miło, że w zamian za błąd przygotowali jakiś upominek, a nie najzwyklejsze "ekhm... no to sorry".

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.05.2011 15:13

Oby niemiłe doświadczenia z edycją kolekcjonerską nie przesądziły o ostatecznej ocenie gry. Taki fail już na starcie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.