Facebook Google+ Twitter

"Wiedźmin 3. Dziki gon" dopiero za rok. Premiera kultowej gry została przesunięta

Gra "Wiedźmin 3. Dziki Gon" ukaże się z opóźnieniem poinformował zarząd CD Projekt. Premiera trzeciej części hitu odbędzie się w lutym 2015 r.

 / Fot. Krzysztof Zieliński"Od samego początku prac nad trzecią częścią Wiedźmina przyświeca nam idea stworzenia gry, która będzie kwintesencją i ukoronowaniem naszych 11-to letnich doświadczeń przy tworzeniu RPG-ów. Jednocześnie chcemy, żeby Wiedźmin 3 Dziki Gon wyznaczał nowe granice kreatywności i wpłynął na rozwój całego gatunku" - czytamy w liście zarządu CD Projekt.

Producent gry tłumaczy, że praca nad grą to gigantyczny projekt, szczególnie na ostatnim etapie pracy, gdy zwraca się szczególną uwagę na detale.

"Grę mogliśmy wydać zgodnie z pierwotnym planem pod koniec tego roku, ale uznaliśmy, że dodatkowe kilka miesięcy umożliwi nam uzyskanie jakości, z której będziemy w pełni zadowoleni i jakiej oczekują od nas gracze. Tym samym wyznaczyliśmy datę premiery gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na luty 2015" - informuje CD Projekt i przeprasza za wydłużony czas oczekiwania.

Pierwsza część kultowej gry i polskiego hitu eksportowego pojawiła się na rynku w październiku 2007 r. W maju 2011 r. CD Projekt wypuścił grę "Wiedźmin 2: Zabójcy królów".
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.