Facebook Google+ Twitter

Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli graczowi wcielić się nie tylko w postać Geralta, ale również Ciri

W grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon" będziemy mogli się wcielić nie tylko w postać Geralta z Rivii. Drugim bohaterem, którym będziemy mogli pokierować będzie Ciri, księżniczka Cintry.

 / Fot. materiały prasoweWiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli sterować nie tylko łowcą potworów Geraltem, ale i drugą, niedostępną w poprzednich częściach postacią. Najnowszy materiał z rozgrywki przedstawia, jak wyglądać będzie ten fragment gry.

Dodatkowym bohaterem będzie Ciri. Młoda wiedźminka nie występowała w dwóch poprzednich odsłonach cyklu stworzonych przez studio CD Projekt RED. Mimo wszystko dla fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego jest to niezwykle ważna postać. Mimo iż teoretycznie głównym bohaterem książek jest Geralt, cała historia kręci się właśnie wokół Ciri oraz jej niezwykłej roli w przedstawionym świecie.

W Wiedźmin 3: Dziki Gon bohaterką sterować będzie można tylko przez określony czas. Ma ona jednak pełnić istotną rolę w fabule, która zwieńczy historię Geralta. Granie Ciri ma wyglądać nieco inaczej w porównaniu do większości rozgrywki, kiedy to gracz sterować będzie Geraltem. Wiedźminka posiada odmienne umiejętności (na przykład możliwość szybkiej teleportacji na kilka metrów w bok), jest również znacznie szybsza. Niestety na materiale przygotowanym przez amerykański serwis IGN trudno dostrzec inne, unikalne dla Ciri mechanizmy rozgrywki. Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z największych na świecie i bez wątpienia największa w Polsce premiera gry w 2015 roku. Odbędzie się ona już niedługo, tj. 19 maja na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Czytaj także: Polscy rycerze triumfowali na mistrzostwach świata w sportowych walkach rycerskich w Malborku (zdjęcia)
(AIP)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.