Facebook Google+ Twitter

"Wiedźmin 3. Dziki Gon". Premiera gry w lutym 2015 roku

24 lutego 2015 r. odbędzie się premiera gry "Wiedźmin 3. Dziki Gon". Produkcja będzie dostępna na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz na komputery PC.

 / Fot. CD ProjektW czwartek CD Projekt zaprezentował szczegóły dotyczące trzeciej części kultowej gry. "Wiedźmin 3. Dziki Gon" będzie kontynuacją fabuły z dwóch poprzednich części. Geralt z Rivii trafi do Nilfgaardu w poszukiwaniu swojej miłości, czarodziejki Yennefer.

Graczy czeka 50 godzin rozgrywki w wątku głównym. Z wątkami pobocznymi granie może zająć nawet dwa razy tyle - informuje serwis SpidersWeb.pl. Wybory, których dokonaliśmy w poprzednich częściach zaważą na rozgrywce w trzeciej. Oczywiście gracze, którzy zaczną od zera, nic nie stracą. Rozgrywka nie jest liniowa, dlatego będzie można ją zakończyć na 36 różnych sposobów.

"Wiedźmin 3. Dziki Gon" pojawi się na trzech platformach 24 lutego 2014. Gra na PC będzie kosztować 139,99 zł, a na konsole 219,99 zł. Przygotowano również wersje kolekcjonerskie z licznymi dodatkami za 349,99 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.