Facebook Google+ Twitter

Wiedźmin 3 sprzedaje się rewelacyjnie. Dziki Gon sprzedał się w 4 mln sztuk w 2 tygodnie

Gra "Wiedźmin 3: Dziki Gon" sprzedała się w ciągu 2 tygodni sprzedaży w liczbie 4 mln sztuk, a trzyletnie nakłady na produkcję zwróciły się w dniu premiery.

 / Fot. materiały prasowe4 mln sztuk gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" w tygodnie - tak wyglądają pierwsze wyniki sprzedaży. CD Projekt chwali się również, że trzyletnia inwestycja zwróciła się w pierwszym dniu obecności gry na rynku.

Producent przywołuje również dane z serwisu Metacritic, który zbiera oceny, jakie otrzymała produkcja. Wynika z nich, że osiągnęła ona średnią 90 dla poszczególnych platform, na które gra trafiła.

CD Projekt podaje dane ze sklepów i sieci handlowych. Informacje są więc nieco zawyżone. Producent opublikuje pełne informacje na temat sprzedaży w sierpniu.

"Wiedźmin 3: Dziki Gon od momentu premiery utrzymuje się na najwyższych miejscach list sprzedaży, m.in. Steam, GOG.com czy Amazon. Według danych Sony Wiedźmin 3: Dziki Gon był również najlepiej sprzedającym się tytułem w PlayStation Network w maju. Gra CD PROJEKT-u od trzech tygodni plasuje się również na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się w Wielkiej Brytanii tytułów według GfK" - czytamy w komunikacie CD Projekt.

Czytaj także: Fallout 4 został oficjalnie zapowiedziany. Zobacz trzyminutowy zwiastun gry (wideo)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.