Facebook Google+ Twitter

„Wielicka 44” – mieszkania gotowe do odbioru!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-12-18 11:32

25 listopada br., Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji „Wielicka 44” w Krakowie. Lokale są już gotowe do zamieszkania.

Oddana pod koniec listopada do użytkowania inwestycja "Wielicka 44", to nowoczesny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, usytuowanych na Podgórzu - pięknej i modnej dzielnicy Krakowa. W dwóch, wchodzących w skład kompleksu, budynkach znajduje się łącznie 140 mieszkań o zróżnicowanej liczbie pomieszczeń i metrażu - od 35 do 101 m2.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony, a te znajdujące się na parterze posiadają przydomowe ogródki. W budynkach znajdują się wielostanowiskowe garaże podziemne, dla lokatorów przewidziano również miejsca postojowe naziemne. Na parterze zaprojektowano przestrzeń dla lokali handlowo – usługowych o przeznaczeniu biurowym, medycznym lub bankowym. Ceny mieszkań w inwestycji „Wielicka 44” zaczynają się już od 4 899 zł/m2 brutto.

Otoczenie inwestycji zaprojektowane zostało tak, aby każdemu mieszkało się tutaj bezpiecznie i komfortowo – znajdują się tu ścieżki spacerowe, place zabaw dla dzieci oraz zieleńce. Na wyjątkowość lokalizacji inwestycji składa się również bliskość zielonych terenów Krakowa: Rezerwatu Przyrody Nieożywionej Bonarka, zalewu Bagry, Kopca Krakusa oraz Parku Bednarskiego w starej części Podgórza.

Położenie kompleksu mieszkaniowego „Wielicka 44” to niewątpliwie jego ogromny atut – to tylko 3 km od Rynku Głównego. Dogodny transport do ul. Wielickiej gwarantuje rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, zarówno tramwajowej, jak i autobusowej. Sieć drogowa w tym rejonie pozwala zmotoryzowanym łatwo dotrzeć zarówno do Centrum, jak i południowej obwodnicy i tras wylotowych z miasta.

Oddanie inwestycji „Wielicka 44” do użytkowania oznacza, że przyszli nabywcy mogą od razu po zakupie przystąpić do odbioru mieszkania, a w krótkim czasie również do przeprowadzki!

Więcej informacji o oddanej do użytku inwestycji „Wielicka 44” znajdą Państwo na stronie: www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wielicka-44
(Agata Cygan)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.