Facebook Google+ Twitter

Wielka awaria w Orange. Klienci w całej Polsce nie mieli dostępu do usług

Ogromne problemy z dostępem do usług mieli klienci Orange w całej Polsce. Nie działał internet, połączenia głosowe w sieci komórkowej. W większej części Polski usługi są już dostępne - zapewnia operator.

 / Fot. By Ardfern (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Com"Bardzo Was wszystkich przepraszamy - od ok. 22.30 mamy dużą awarię sieci. W całej Polsce występują problemy z dostępem do internetu i sieci komórkowej, normalnie działają jednak telefony stacjonarne. Przez cały czas trwa analiza przyczyn - na ten moment jeszcze ich nie znamy" - mogliśmy przeczytać na facebookowej stronie sieci Orange. W dalszej części wpisu przedstawiciele firmy tłumaczyli, że wśród przyczyny awarii brany pod uwagę jest wariant "celowego" ataku.

Rano operator poinformował w tym samym kanale, że awaria została usunięta w większej części Polski, ale lokalnie mogą występować problemy ze stabilnością usług.

Orange odpowiadało również na pytania użytkowników Twittera. Jedno z nich dotyczyło możliwego ataku hakerskiego, który miałby spowodować awarię. "Damy znać, gdy będziemy pewni" - odpowiedzieli przedstawiciele operatora.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To już rozumiem, dlaczego nie mogłem wysyłać sms-ów!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.