Facebook Google+ Twitter

Wielka Brytania: Demonstracja na rzecz walki z globalnym ociepleniem

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-05 21:51

W Wielkiej Brytanii tysiące osób demonstrowało na rzecz radykalnej walki z globalnym ociepleniem. Delegację manifestantów przyjął premier Gordon Brown. Protest zorganizowano na dwa dni przed rozpoczynającą się w Kopenhadze konferencją klimatyczną.

Brytyjska policja podaje, że na apel organizacji Stop Chaosowi Klimatycznemu w centrum Londynu stawiło się 20 tysięcy demonstrantów. Pochód przeszedł najpierw koło ambasady amerykańskiej, potem w pobliżu siedziby premiera na Downing Street i Parlamentu.

Tymczasem nie cichną spory wokół tak zwanej afery KlimatGate - podejrzeń o manipulowanie przez naukowców danymi z ośrodka badań klimatycznych przy Uniwersytecie Wschodniej Anglii. Brytyjskie Biuro Meteorologiczne zwróciło się do 188 państw o zgodę na publikację danych za ostatnie 160 lat, które - jak uważa Biuro - dowiodą, że zmiany klimatyczne są dziełem czlowieka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Depopulacja metoda walki z CO2!!

Wspierany przez Sir Davida Attenborough, Fundusz Optymalnej Populacji przygotował raport, z którego wynika, że podobno najefektywniejszym ekonomicznie sposobem walki z globalnym ociepleniem jest inwestowanie w redukcję liczby ludności.

http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/12/07/depopulacja-metoda-walki-z-co2-sugestie-funduszu-optymalnej-populacji/

Ponadto, jak wykazał Lord Monckton, w mającej wejść w życie w Kopenhadze umowie, znajdują się zapisy o rządzie światowym i transferze bogactw.

http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/11/15/tusk-daje-zgode-na-rzad-swiatowy/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.