Facebook Google+ Twitter

Wielka Brytania: Zmarł 6-letni synek Davida Camerona

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-25 21:09

Przywódca brytyjskiej Partii Konserwatywnej stracił 6-letniego synka, który cierpiał na porażenie mózgowe i epilepsję. W związku z tym w brytyjskiej Izbie Gmin odwołano cotygodniową sesję interpelacji do premiera.

Premier Gordon Brown sam zasugerował odwołanie sesji, a marszałek Izby Gmin zawiesił przedpołudniowe obrady na znak szacunku dla żałoby lidera opozycji. W siedzibie premiera na Downing Street odwołano też bankiet z okazji odsłonięcia portretu byłej premier Margaret Thatcher.

Przez pewien czas Davida Camerona będzie zastępował były lider konserwatystów, William Hague.
Gordon Brown, który w 2002 roku również stracił dziecko - zaledwie 10-dniową córeczkę Jennifer - powiedział, że każde dziecko jest "drogocenne i niezastąpione", i że doskonale rozumie ból rodziców.
Przyjaciele i polityczni adwersarze Davida Camerona podkreślają, że 6-letni Ivan był otoczony miłością i znakomitą opieką.

Ivan Cameron cierpiał na syndrom Ohtahary - wyjątkowo ciężką odmianę epilepsji, która występuje natychmiast po urodzeniu i objawia się nieraz stu atakami na dobę. David i Samantha Cameron mają jeszcze dwoje młodszych dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.