Facebook Google+ Twitter

Wielka Gala Integracji. 20 lat minęło…

6 listopada br. w warszawskiej Hali Arena Ursynów odbędzie się XIX Wielka Gala Integracji. Podczas Gali na scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

 / Fot. Stowarzyszenie Przyjaciół IntegracjiWielka Gala Integracji jest organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji oraz Urząd m.st. Warszawy z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, które podsumowuje i przybliża dobre praktyki w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością.

20 lat minęło…

Tegoroczna Gala obfitować będzie we wzruszenia i wspomnienia, bowiem w 2014 roku Integracja obchodzi 20-lecie istnienia, datowane od wydania pierwszego numeru magazynu „Integracja”, który powstał z inicjatywy Piotra Pawłowskiego. Dlatego w tym roku Gala odbędzie się pod hasłem „20 lat minęło…” i będzie doskonałą okazją do podsumowania ostatnich 20 lat działalności Integracji na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością. Będzie również okazją do złożenia podziękowań dla osób, instytucji, organizacji współpracujących oraz firm, które przez ten czas wspierały Integrację w podejmowaniu wielu inicjatyw służących wyrównywaniu szans i poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Podczas Gali wręczone zostaną trzy Medale Przyjaciel Integracji dla osób i instytucji, które w wyjątkowy sposób wyróżniają się otwartością i wrażliwością wobec osób z niepełnosprawnością.

Kto zagra?

Na scenie podczas Wielkiej Gali Integracji nie zabraknie występów topowych polskich artystów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej, który bije rekordy popularności, a jego utwory od wielu sezonów królują na listach przebojów wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce.

Galę uświetni występ utalentowanej polskiej wokalistki Moniki Kuszyńskiej, która po ciężkim wypadku samochodowym z powodzeniem wróciła na scenę.

Wśród artystów zobaczymy także Dorotę Osińską, która bez wątpienia wzruszy publiczność piosenką „Calling You” z filmu „Bagdad Cafe”.

Wielka Gala Integracji transmitowana będzie na żywo na portalu www.niepelnosprawni.pl w czwartek (6 listopada) od godz. 18:30.

Weź udział w Wielkiej Gali Integracji!

W Gali może wziąć udział każdy, po wcześniejszej rezerwacji biletów, które są bezpłatne. Organizatorzy zapewniają audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Liczba miejsc dla osób na wózkach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bilety na Wielką Galę Integracji można rezerwować do 31 października 2014 r. pod numerem telefonu: 519 066 476 lub mailowo pod adresem: gala@integracja.org.

Po rezerwacji bilety można odbierać od 13 do 31 października 2014 r. w siedzibie Integracji przy ul. Andersa 13 w Warszawie, w godz. 9.00-16.00.

W związku z faktem, że część Hali Arena Ursynów jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością, prosimy przy rezerwacji o informację, jeśli Państwo lub Państwa goście:

- poruszają się na wózkach inwalidzkich bądź elektrycznych,
- ze względu na niepełnosprawność mają trudności w pokonaniu schodów,
- niedowidzą w stopniu uniemożliwiającym siedzenie w dalszych rzędach,
- nie słyszą lub niedosłyszą (przewidujemy stworzenie sektora dla osób niesłyszących, obsługiwanego przez tłumacza języka migowego).

Data: 6 listopada 2014 r. (czwartek), godz. 18:30.
Miejsce: Hala Arena Ursynów w Warszawie, ul. Pileckiego 122.
Wstęp: od godz. 17.30 tylko z bezpłatnym biletem.

Więcej informacji: www.integracja.org.

-----

Integracja od 20 lat konsekwentnie działa na rzecz wyrównywania społecznych szans osób z niepełnosprawnościami, kształtowania świadomości obywatelskiej oraz integracji społecznej. Głównym celem Integracji jest inicjowanie i skuteczne wdrażanie rozwiązań na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.