Facebook Google+ Twitter

Wielka Iluminacja w Warszawie. Stolica rozbłyśnie 1 grudnia

O tym jak będzie wyglądała tegoroczna, świąteczna dekoracja Warszawy przekonamy się już 1 grudnia. To właśnie wtedy, po raz pierwszy w tym sezonie tysiącami świateł rozbłyśnie cały Trakt Królewski, Stare i Nowe Miasto. Na Placu Zamkowym stanie także ogromna 27-metrowa choinka.

 / Fot. plakat"Wielka Iluminacja" to wydarzenie promujące akcję "Zakochaj się w Warszawie na Święta". Każdego roku cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem mieszkańców stolicy, którzy chcą poczuć atmosferę zbliżających się świąt - informuje Urząd Miasta. Na ten wieczór zaplanowano liczne atrakcje i niespodzianki. Punktem kulminacyjnym będzie spektakularne zapalenie 27-metrowej choinki.

Z okazji "Wielkiej Iluminacji", podobnie jak w poprzednich latach, zostanie zorganizowany koncert z udziałem ulubieńców polskiej publiczności. Oprócz swoich największych przebojów, artyści zaśpiewają także dobrze wszystkim znane piosenki świąteczne. Rozpoczynający sezon bożonarodzeniowy koncert odbędzie się 1 grudnia o godz. 16 na Placu Zamkowym.

Największą gwiazdą koncertu bez wątpienia będzie Andrzej Piaseczny. Oprócz niego na scenie pojawi się także Ada Rusowicz, tegoroczna zdobywczyni czterech Fryderyków. Swoje największe przeboje zaśpiewa także Natalia Kukulska, która wystąpi wspólnie z podopiecznymi Wiosek Dziecięcych SOS. Poza tym usłyszymy także Kubę Badacha oraz znany z programu "Mam Talent", chór Sound and Grace.

Swoją wizytę na Placu Zamkowym zapowiedział także Święty Mikołaj.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.