Facebook Google+ Twitter

Wielka loteria w Kupcu Poznańskim

Kto pamięta telewizyjny hit, jakim był teleturniej Koło Fortuny? Ci, którzy uwielbiali wieczory spędzane z Magdą Masny i Wojciechem Pijanowskim, mogą ponownie poczuć dreszczyk emocji.

Koło Fortuny w Kupcu Poznańskim to szansa na wygranie ponad 400 nagród - może już nie samochodu marki Polonez, ale wielu innych, m.in. skuterów, telewizorów i aparatów fotograficznych.

"Koło Fortuny" to zabawa organizowana z okazji 10-tych urodzin C.H. Kupiec Poznański. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy od 9 do 30 września 2011 r. dokonać zakupów za min. 100 zł (kwota na jednym paragonie) w dowolnym sklepie Centrum. Każdy paragon na tę kwotę, to jedna szansa na zakręcenie Kołem Fortuny i możliwość zdobycia wielu cennych nagród - głównych oraz tzw. pozostałych.

Nagrody główne zostaną rozlosowane wśród 30 osób, które w czasie trwania zabawy zdołają uzbierać największą liczbę punktów (jeden punkt za każdą wydaną złotówkę oraz dodatkowe 20-500 pkt. możliwe do zdobycia w czasie kręcenia Kołem Fortuny). Do wygrania - dwa skutery Romet RXL 2T z kufrem oraz kursy języka angielskiego na pełen semestr w szkole językowej Berlitz.

Oprócz nagród głównych, na uczestników zabawy czekają nagrody pozostałe, które wygrać można każdorazowo po zakręceniu Kołem Fortuny. Na szczęśliwych zwycięzców czekają:

- telewizory LG,
- roboty kuchenne Zelmer,
- ekspresy Krups,
- aparaty fotograficzne Samsung,
- bony na zakupy w Kupcu Poznańskim - w dowolnych sklepach,
- bony na zakupy ufundowane przez sklep C&A oraz salon Fotoviva,
- kosmetyki oraz bony zakupowe od salonu Bibiuti,
- zaproszenia do Cafe Rosenthal oraz Kina 5D.

Losowanie nagród głównych nastąpi 1 października 2011 r. - informacje o zwycięzcach zostaną podane na stronie www.kupiecpoznanski.pl. Więcej informacji na temat loterii zasięgnąć można w Punkcie Obsługi Loterii w Kupcu Poznańskim (parter koło fontanny) - Poznań, pl. Wiosny Ludów 2.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.