Facebook Google+ Twitter

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Sieradzu gra od rana

W Sieradzu działają cztery sztaby WOŚP: przy urzędzie miasta, w Centrum Kształcenia Ustawicznego, Gimnazjum nr 2 i Szkole Podstawowej nr 9.

Pierścionek zaręczynowy Pani Agnieszki Stanioch z Sieradz, przekazany na rzecz WOŚP / Fot. Piotr AndrzejakDo wspierania WOŚP, jak co roku, tak i teraz, przyłączyli się mieszkańcy Sieradza. Podczas zbierania materiału na temat WOŚP do naszego serwisu zwróciła się do mnie z prośbą pani Agnieszka Stanioch z Sieradza. Chciała przekazać swój pierścionek zaręczynowy na rzecz WOŚP.

Postanowiłem pomóc sieradzance i skontaktowałem się z dziennikarzami rozgłośni Nasze Radio z Sieradza. Dla pani Agnieszki ten pierścionek, to bardzo cenna rzecz. Jednak uznała, że warto go przeznaczyć na licytację.
Dziennikarze radia wystawili pierścionek na licytację. Kwota, od jakiej rozpoczęła się licytacja to 150 zł. Jak się dowiedziałem, pierścionek zaręczynowy pani Agnieszki Stanioch z Sieradza został zlicytowany za kwotę 200 zł. Licytację wygrała pani Agnieszka Stępień ze Zduńskiej Woli.

Osoby które chcą licytować pozostałe przedmioty, mogą dzwonić do Rozgłośni Nasze Radio pod numer tel. 43-8271111, wszystkie licytacje trwają do godz. 20.00. Tu można zobaczyć co jeszcze licytuje Nasze Radio w Sieradzu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No proszę..brawo!

Ciekawe co by powiedział ten, który dał ten pierścionek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już lepiej:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Minus! Tytuł mi się nie podoba. Jak by rozwinąć skrót WOŚP, tytuł brzmiałby: "Orkiestra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Sieradzu gra od rana". Ja zazwyczaj, jak czytam artykuły to nie czytam WOŚP tylko Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - dlatego na ten tytuł zwróciłem uwagę. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.