Facebook Google+ Twitter

Wielka Parada Frytkowa w Częstochowie [ZDJĘCIA]

Spektakl ognia i pirotechniki odbył się na Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie. Wielka Parada Frytkowa uświetniła pierwszy dzień Festiwalu Kultury Alternatywnej "Frytka OFF".

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Paradę zorganizowało Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ART.Fot. Marcin Pietrzyk
Paradę zorganizowało Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ART.

Fot. Marcin Pietrzyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Wiem, Panie Marcinie, że robienie zdjęć z takich wydarzeń jest niezwykle trudne. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć kolejnych kadrów. Robiłam kilka razy zdjęcia dokumentujące pokaz tańca ognia. Tylko z jednego zdjęcia jestem zadowolona.
Cóż, trudne wyzwania dają największe zadowolenie z efektów.Wybiera Pan ciekawe tematy, które warto utrwalać na zdjęciach. Pozdrawiam i czekam na kolejne galerie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Bogumiło to były najtrudniejsze zdjecia jakie kiedykolwiek robiłem :D 'diabły' poruszały się nieprzewidywalnymi zygzakami w tempie szybkiego marszu, do tego słabe światło i dym , autofokus mi wariował ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dynamiczna, świetna fotorelacja. Warunki fotografowania, to wyzwanie na +5.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku nazwę festiwal zawdzięcza ulicy Józefa Piłsudskiego w Częstochowie :D http://pl.wikipedia.org/wiki/Ulica_J%C3%B3zefa_Pi%C5%82sudskiego_w_Cz%C4%99stochowie#Aleja_Frytkowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marcinie, no to dał Pan ognia... Już sam fakt, że ta diabelska impreza odbyła się w naszej stolicy świętości, już sama w sobie jest co najmniej niestosownością wielką... ale niejeden pasterz i tak powie powie, że to jest "atak na kościół"...

A już grzechem śmiertelnym jest promowanie tego zberezeństwa, co Pan profesjonalnie uczynił. Młodzieży uwagę od kościoła Pan odciąga... Przecież dla niejednej duszyczki od tego momentu owa wesołość i beztroska stanie się drogą życiową, zamiast założenie wora pokutnego na głowę i nuże do modlitwy...

A tak nawiasem mówiąc. Czy na paradzie tego "bezeceństwa" była obecna Pierwsza Frytka RP, żeby nie było przekłamań - ta pani z Big Brothera?

Oczywiście 5+ i podbicie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kilka fajnych zdjęć. Sam temat fascynyjący (jakby powiedziała Alutka), czarownice, diabły w Częstochowie...5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.