Facebook Google+ Twitter

Wielka wygrana autorki Wiadomości24.pl!

Elżbieta Świączkowska, autorka Wiadomości24.pl, odniosła zwycięstwo w konkursie "Ibuprom dla niepokonanych". Dzięki wygranym 10 tys. zł będzie mogła spełnić marzenia kolejnych, cierpiących na nowotwór dzieci, o podniebnej adrenalinie. Brawa dla Elżbiety!

 / Fot. Elżbieta ŚwiączkowskaPomysł Elżbiety Świączkowskiej był niesamowity. Po skoku ze spadochronem, który - jak sama przyznała - pomógł jej przełamać największą słabość, czyli lęk wysokości, wpadła na pomysł, by dawką adrenaliny, jaką daje tego typu przygoda, obdarzyć potrzebujących. A konkretnie - dzieci cierpiące na białaczkę i inne odmiany nowotworów.

Ze wsparciem finansowym ludzi i instytucji Elżbiecie udało się wysłać w niebo niejedno chore dziecko. Reakcje dzieci były bardzo pozytywne: nie tylko cieszyły się z przeżytej przygody, ale zaczęły też myśleć o przyszłości, deklarując chęć odbycia kolejnego skoku. Sukces pomysłu kazał Elżbiecie myśleć o zgromadzeniu większych środków, które pozwoliłyby przeżyć "pozytywną adrenalinę" kolejnym dzieciom. Tak powstała idea stworzenia fundacji "Zielone Anioły". Brakowało tylko pieniędzy.

 / Fot. Elżbieta ŚwiączkowskaKiedy firma US Pharmacia ogłosiła konkurs zatytułowany "Ibuprom dla niepokonanych", Elżbieta postanowiła spróbować szczęścia. Zadeklarowała, że ewentualną wygraną kwotę 10 tys. złotych przeznaczy na spełnienie podniebnych marzeń chorych dzieci. Napisała o tym na stronie Wiadomości24.pl, założyła też bloga, na którym informowała o swoich poczynaniach. O zwycięstwie w konkursie decydowała liczba głosów oddanych przez internautów. Nasza autorka - a wraz z nią chore dzieci - odniosła zdecydowane zwycięstwo, zdobywając przeszło 56000 głosów.

Konkurs został już zakończony, ale nawet teraz lektura bloga Elżbiety to pasjonująca lektura, która sama w sobie oferuje dawkę pozytywnej adrenaliny. Takie akcje budzą uśmiech na ustach - zwłaszcza wtedy, gdy kończą się sukcesem. Serdeczne gratulacje dla Elżbiety i jej małych, podniebnych przyjaciół. Wiemy, że do sukcesu szefowej Zielonych Aniołów przyłożyli też rękę czytelnicy i Autorzy Wiadomości24.pl. Było warto!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Gratuluję!
Po czynach do serc ludzkich! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję, Elżbieto! I niech Zielonym Aniołom rosną skrzydła!

Komentarz został ukrytyrozwiń

WIELKIE GRATULACJE PO NASZYM OSTATNIM SPOTKANIU I ROZMOWIE WIEDZIALEM ZE SIE UDA TAK DALEJ JEST PANI WIELKA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No przeogromne gratulacje!!!!!!!!!!! :-)
Należała się nagroda!!!! I powstaną "Zielone anioły"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje, wiecej takich akcji i takich ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super sprawa ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje składam.)) Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • d b
  • 24.08.2009 19:42

Głosowałam, kibicowałam i kciuki trzymałam :-) Super gratuluję :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.