Facebook Google+ Twitter

Wielkanocne warsztaty plastyczne w świetlicy wiejskiej w Bińczu

Wielkanocne warsztaty plastyczne i niezwykle emocjonujące poszukiwania słodyczy, które zostały pozostawione przez wielkanocnego zajączka, były przedświąteczną niespodzianką dla najmłodszych mieszkańców wsi Bińcze.

Wielkanocne warsztaty plastyczne w Bińczu / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoZ inicjatywy sołtysa pana Marka Zenela i wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Czarnem pana Piotra Zabrockiego w świetlicy wiejskiej w Bińczu odbyły się warsztaty plastyczne, które zakończone zostały sobotnim poszukiwaniem przez dzieci słodkich niespodzianek.

W poniedziałkowe popołudnie zajęcia plastyczne poprowadziła pani Lidia Andrusieczko z Czarneńskiego Centrum Kultury. W warsztatach uczestniczyło ponad 30 najmłodszych mieszkańców wsi.

Niebywałą frajdą dla dzieci było również sobotnie poszukiwanie słodyczy, które pozostawił w parku nieopodal wiejskiej świetlicy wielkanocny zajączek. Sponsorem małych słodkich niespodzianek dla dzieci z Bińcza był pan Piotr Stanke-Poseł RP z Chojnic.
Wielkanocne poszukiwania króliczka - sponsorem małych słodkich niespodzianek był Piotr Stanke - Poseł RP z Chojnic / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoPamiątkowe zdjęcie poszukiwaczy wielkanocnych słodyczy w Bińczu / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.