Facebook Google+ Twitter

Wielkanocne życzenia dla polityków

Mamy święta, więc można złożyć życzenia naszym politykom, bo oni też są ludźmi i też będą musieli ciężko pracować do 67. roku życia. Zatem najważniejsze jest zdrowie, żeby w tym kieracie wytrwali. Ale nie tylko.

 / Fot. PAP/Rafał GuzZacznę od premiera z racji sprawowanej funkcji oraz tego, że ponoć chce być drugą Margaret Thatcher, Żelazną Damą naszej polityki, więc precedencja jest oczywista.

Donaldzie, odpowiedziałeś nam na pytanie ''jak żyć?''. Do 67 lat, a później to już trzeba prosić o eutanazję. Życzę ci więcej tak odważnych decyzji, aby następna elekcja stała się fikcją.

Czas na przewodniczącego największej partii opozycyjnej, dyktatora Jarosława Kaczyńskiego. Jarosławie, życzę ci spokoju, wyciszenia się, wcześniejszej emerytury (Donald się zgodzi, twoja kotka Fiona się ucieszy).

A teraz Leszek Miller, ten co nas do Unii wprowadził - szef SLD. Leszku, powiedziałeś kiedyś, że mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy. Zatem skończ już waść i wstydu oszczędź.

Waldemarze Pawlaku, podejdź no do płota! Zawsze mi się wydawałeś taki nijaki... No, może z wyjątkiem okresu kiedy twoją sekretarką prasową, była Ewa Wachowicz. Także życzę ci więcej charyzmy, ale może poza Sejmem.

Panie Palikocie, piewco libertynizmu, tolerancji, akceptacji, związków partnerskich, tobie jednemu życzeń nie złożę... Nie wiem, czy maczałeś w tym palce, ale mimo wszystko ty byłeś twórcą sukcesu lubelskiego Polmosu. Powiedz, dlaczego Cytrynówka ma dziś tylko 34 proc., a przecież na starcie było 38? Spadło, jak poparcie dla twojego Ruchu.

W swoich życzeniach nie uwzględniam PJN, bo nawet nie wiem czy jeszcze istnieją. Jak państwo widzicie, niespecjalnie przepadam za polityką, bo czy to Wielkanoc, czy jakakolwiek inna pora, to oni i tak sobie z nas robią jaja.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tadeusz
  • Tadeusz
  • 09.04.2012 13:27

Jeszcze 10 lat temu byłem wysportowanym człowiekiem, robiłem pompki na jednej ręce,po schodach wbiegałem na 4-te piętro. Obecnie mam 61lat i na 4-te piętro wchodze z trzema, lub czterema odpoczynkami. Wysiadły mi nogi.że po przejściu 100-tu metrów musze stanąć, bo nie dam rady dalej z bólu.
Nie wyobrażam sobie jak mam doczekać 67-miu lat w pracy, której i tak niemam. Kiedyś pracowałem po 360 godzin w miesiącu.Wszystko sie kiedyś wyexploatuje. Myśle że wielu ludzi naszym żądzącym zwłaszcza Tuzkowi i temu łysemu co ma kąta za granicami żeby zabrano im te pieniądze na skarb państwa,lub szpitale i kazano im żyć za 600 zł. NAPEWNO NA TOM PARTIE NIE ZAGŁOSUJE I NIK Z MOICH ZNAJOMYCH. ONI MARTWIą SIE CO BęDZIE ZA 40 LAT.A MY MAMY ZDYCHAć, NIE DOCZEKAć TEGO JAŁOMEżNEGO, BO WIęKRZOść NIE DOżYJE

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że moderator zwrócił uwagę na imię kotki, bo ja powołałem pierwotnie do życia ś.p. Alika, ale przecież on nie zmartwychwstał. Pupilka Kaczyńskiego to Fiona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Donald proponuje pracę do 67 lat a fotografa wylał bo za stary już i pokazuje jak jego propozycje będą wyglądały w rzeczywistości wiadomo ze po 50 tym roku życia zaczną sie zwolnienia z prac powód prosty wiek i malejąca wydajność kraj się zapełni bezdomnymi i żebrakami to jest hasło Donalda Tuska -ABY NAM SIĘ ŻYŁO LEPIEJ
proponuje jeszcze jedno hasło wyborcze premierowi PRACA CZYNI CIĘ WOLNYM gdzie jest umieszczone to hasło chyba nie trzeba przypominać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.