Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

231 miejsce

Wielki finał IEM 2017 w Katowicach! [INFORMACJE, PORADNIK]

Tylko godziny dzielą nas od wielkiego finału CS:GO w Katowicach. Przeczytaj o najnowszych informacjach, uniknij kolejki pod Spodkiem, znajdź miejsce parkingowe, zapoznaj się z harmonogramem imprezy oraz poradnikiem przed tym wydarzeniem.

Zmotoryzowani powinni szukać miejsca na dużym parkingu pomiędzy Spodkiem, a Muzeum Śląskim. Jest on dobrze  / Fot. Paweł Kiliańskioznakowany, dlatego nie będzie problemu z jego znalezieniem. Najlepszą opcją dla podróżujących komunikacją miejską będzie wybranie tramwaju (nazwa przystanku Katowice - Rondo).

To już ostatni dzień maratonu z IEM 2017. Wielki Finał CS:GO oraz całej imprezy Intel Extreme Masters 2017 odbędzie się o godzinie 18:30 w głównej hali Spodka. Tuż przed rozgrywkami, na wielkiej scenie pojawi się jeden z najpopularniejszych DJ-ówna świecie - Hardwell!

O godzinie 10:30 startuje MeetUp w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, który znajduję się w sąsiedztwie katowickiego Spodka. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje m.in spotkania z gwiazdami internetu, strefa do robienia pamiątkowych zdjęc oraz scena, na której będą występować m.in najpopularniejsi polscy Youtuberzy.

Przeczytaj "Relację Na Żywo" z niedzielnego finału Intel Extreme Masters 2017!http://http://www.wiadomosci24.pl/artykul/trwa_final_iem_2017_w_katowicach_relacja_na_zywo_zdjecia_359625.html

Warto odwiedzić również IEM EXPO, które również znajduję się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Na odwiedzających czekają 40 stoisk największych firm z branży IT i wirtualnej rozrywki oraz e-sportowe turnieje towarzyszące IEM (mapka po prawej stronie). Można przetestować tam najnowsze sprzęty komputerowe, spróbować swoich sił w grach czy spotkać znane osobistości.


Harmonogram:


IEM Expo 2017: od rana do zakończenia imprezy

Start MeetUp: 10:30 (cała rozpiska godzinowa po prawej stronie)

Finał CS:GO w głównej hali Spodka: 18:30

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.