Facebook Google+ Twitter

"Wielki Gatsby" - zwiastun nowego filmu z Leonardo DiCaprio

W grudniu tego roku do kin na całym świecie trafi nowy film Baza Luhrmanna - reżysera Romea i Julii, Moulin Rouge i Australii. Zobacz zwiastun "Wielkiego Gatsby'ego".

Sonda

W którym filmie Leonardo DiCaprio zagrał najlepiej?

Leonardo DiCaprio / Fot. chaubaby/CC BY-SA 2.0W grudniu tego roku do kin trafi nowy film Baza Luhrmanna, reżysera takich przebojów kinowych jak "Romeo i Julia", "Moulin Rouge" czy "Australia". Reżyser tym razem zdecydował się przenieść na ekran powieść F. Scotta Fitzgeralda, opowiadającą o życiu w Nowym Jorku w szalonych latach 20. XX wieku.

"Wielki Gatsby", klasyka amerykańskiej powieści, był już ekranizowany sześć razy - pierwszy raz w 1926 roku. Najsławniejszą ekranizacją książki jest ta pochodząca z 1974, w której w rolę tytułową wcielił się Robert Redford. Tym razem do obsadzenia tytułowej roli australijski reżyser znów sięgnął po Leonardo DiCaprio (zagrał również w filmie Romeo i Julia). Prócz niego wystąpią m.in. Carey Mulligan (Daisy), Joel Edgerton (Tom Buchanan) oraz Tobey Maquire.

W czasach prohibicji i świetności muzyki jazzowej Jay Gatsby wdał się w romans z uroczą Daisy. Nie był on jednak jedynym adoratorem kobiety...

Światowa premiera filmu jest zaplanowana na 25 grudnia 2012 r. Polska premiera obrazu planowana jest na 4 stycznia 2013 roku.

Zwiastun filmu "Great Gatsby"


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.