Facebook Google+ Twitter

Wielki koncert dla warszawskiego szpitala dziecięcego

"Zbieramy na serwis, konserwację i naprawę aparatury medycznej na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci przy ul. Kopernika" mówi Mariola Kowalska w rozmowie Bogdanem Węgrzynkiem.

Bogdan Węgrzynek: Skąd pomysł na tak piękne wydarzenie?
Ambasadorka Projektu - Emilia Komarnicka / Fot. archiwum Menu Group
Mariola Kowalska: Warszawski Szpital Dziecięcy jest naszym sąsiadem. Siedziba Fundacji Równi wśród Równych mieści się tuż obok. Rozpoczęliśmy współpracę ze szpitalem na początku bieżącego roku. Kiedy poznaliśmy problemy z jakimi się boryka, kiedy pojawiły się szalone pomysły i okazało się, że jest możliwość zorganizowania pomocy na rzecz szpitala, to z chęcią podjęliśmy się tego zadania - zwłaszcza, że cel jest szczytny. Warszawski Szpital Dziecięcy jest pierwszym szpitalem dziecięcym, jaki powstał na ziemiach polskich. Działa nieprzerwanie od roku 1869. Ma bogatą historię i jest placówką odgrywającą bardzo znaczącą rolę od samego początku istnienia.

Uśmiech dziecka rozjaśnia świat. Cierpienie wypisane na buźce dziecka bardzo boli wszystkich wrażliwych ludzi. Nasza Fundacja wspólnie ze szpitalem zrobi wszystko, żeby pomóc cierpiącym małym pacjentom, aby przywrócić radość i szczere uśmiechy na twarzach chorych dzieciaków.
Plakat Promujący koncert / Fot. arch. MENU GROUP

Jakie atrakcje czekają na Waszych gości?
Na koncercie nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W pierwszej części będą programy przewidziane dla obu grup, na drugą natomiast zapraszamy rodziców. W drugiej, biletowanej części imprezy wystąpią Robert Gawliński, DAAB, Gaba Kulka, Maja Kleszcz z zespołem IncarNations, Drumbastic, Shantelle Monique & Nils Project, a także Garwoliński Teatr Muzyczny OD CZAPY. W pierwszej części proponujemy: występ Fundacji Funkomitywa z piosenkami dla dzieci, pokaz ciekłego azotu pt. „Niskie Temperatury” przygotowany przez Centrum Nauki Kopernik, prace artystów plastyków, specjalną strefę z animacjami, a tam m. in. pokazy tańca, pokaz sztuki fryzjerskiej, porady dermatologów, kosmetologów, szkołę makijażu i warsztaty własnoręcznego tworzenia biżuterii. Nie zabraknie również kolorowych klaunów z Fundacji "Dr Clown" - dzięki nim na każdej twarzy zagości uśmiech, a Fundacja Nasza Ziemia podczas całej imprezy będzie zbierała używane telefony komórko- uroczą Panią Doktor Agatę z serialu Na dobre i na złe. Mamy nadzieję, że Jej czarujący uśmiech i złożone autografy zachęcą do wsparcia tej szczytnej inicjatywy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.