Facebook Google+ Twitter

Wielki Majowy Konkurs Wiadomości24.pl rozstrzygnięty!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-05-06 18:15

Otrzymaliśmy mnóstwo doskonałych tekstów, fotogalerii i innych materiałów. Wyłoniliśmy 25, naszym zdaniem najlepszych, materiałów. Ich autorzy, zgodnie z obietnicą otrzymają od nas nagrody - płyty DVD z filmami.

Nagrody w konkursie. / Fot. redakcjaW tekście zwiastującym konkurs pisałem o tym, że w każdej konkurencji
przyznamy po pięć nagród. Tymczasem praktyka pokazała, że bardzo chętnie wysyłaliście do nas galerie fotograficzne, a mało dostaliśmy materiałów wideo i tekstów anglojęzycznych (po dwie w tych kategoriach). Zatem uznaliśmy, że nagrodzimy więcej fotorelacji, w dodatku otrzymaliśmy wiele świetnych prac w tej kategorii. Nie chcąc dłużej zanudzać przydługimi i nudnymi wstępami, przechodzę do meritum. Oto zwycięzcy!

Wideo

Dwa świetne materiały, doskonale i profesjonalnie zrealizowane i zmontowane. Brawa dla Bartka Graczaka za historię o Nadzwyczajnym Piotrku Starzyku i dla Marcina Romanowicza za materiał O sztuce breakdance'u.

Tekst anglojęzyczny

W tej kategorii nagradzamy nie tylko ciekawy temat i pomysł, ale także pracę i trud włożony w pracę nad anglojęzyczną wersją tekstu. Brawa należą się więc Katarzynie Lisowskiej, za jej wirtualna podróż w przeszłość i Łukaszowi Muziołowi, za dowcipny opis tego kim tak naprawdę są i nie są Polacy.

Recenzja

W tej kategorii nagradzamy 3 teksty trzech autorów. Klarę Maj, za jej tekst o nowym filmie Woody'ego Allena, Bartka Kriegera, który zdaje się równie mocno fascynować teatrem, jak kryminalistyką. Trzeci nagrodzony to Tomasz Mazur, za tekst o "Misiu".

News

W tej kategorii nagradzamy pięciu autorów. Nagrodę od redakcji dostanie Tomek Kowalczyk za swój doskonały tekst o złożach węgla brunatnego w okolicach Legnicy, Seweryn Lipoński, za to że jako jedyny w trakcie długiego i sennego weekendu majowego dostrzegł i doniósł o awarii portalu Youtube.com. Co więcej wydaje mi się, że jest to jeden z niewielu, jeśli nie jedyny tekst w polskiej sieci o tym wydarzeniu. Tym bardziej brawa.
Kolejną nagrodzoną osobą jest Piotr Drozdowicz, Piotra nagradzamy za świetnie, zrozumiałe, pisane dynamicznym językiem relacje z turnieju tenisowego Suzuki Warsaw Masters Cup.
Czwartym nagrodzonym tekstem jest materiał z Poznania Artura Markiewicza, a piątym materiał o Eurorest . Grzesiek Chmielewski wytrwale pilnuje tematu, który sam znalazł.

Fotogaleria

Kategoria najsilniej obstawiona. Wybraliśmy 13 najlepszych. A, że o fotografii można napisać wiele, ale najlepiej się ją ogląda - w takim razie oto zwycięzcy. Zaznaczamy, że częstokroć równie ważnym dla nas obok technicznego wykonania, czy szybkości nadania materiału od momentu danego wydarzenia był też sam pomysł na galerię. Miłego oglądania!

Tak maturzyści łamali pióra

Wizyta księcia Karola w Krakowie

Bitwa o Zamek Kliczków

Galeria z rajdu MUTT

Motocross w podrzeszowskim Załężu

Zaręczyny na Moście Świętokrzyskim

Piersi blokują ruch w Neapolu

Jeden z pochodów pierwszomajowych

Polacy kochają disco polo

Marsz tolerancji i kontrmanifestacje w Krakowie

Galeria o mieszkańcach Kowna

Znaki i symbole - fotogaleria

Jak Prudnik świętował 3 maja

A co z nagrodami zapytacie? Stawką w konkursie były filmy: "Lecą Żurawie", "Czyja to kochanka","Elizabeth: Złoty wiek","Testosteron","Asterix i Obelix: Misja Kleopatra". Aby nikt nie poczuł się poszkodowany, filmy rozlosujemy pomiędzy autorów, nie będziemy stosować żadnego klucza. Nagrody dotrą do Was pocztą pod warunkiem, że w waszym profilu (dostępnym tylko dla redakcji) znajdziemy pełne dane adresowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Właśnie odebrałam nagrodę-niespodziankę. Dziękuję. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję - przesyłka dotarła:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję za wyróżnienie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ojej, dziękuję :):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziekuje za wyroznienie :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych oraz podziękowania za moje wyróźnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:-) Dzięki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oo, dzieki ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratuluje zwycięzcom:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.