Facebook Google+ Twitter

Wielki Piknik dla Polski wolnej od GMO

W dniach 23, 24 i 25 lipca 2010 r., we wszystkich województwach Polski, odbędą są Wielkie Pikniki dla Polski wolnej od GMO!

Nagłówek zaproszenia na Wielki Piknik / Fot. Organizator piknikuTrzy odbędą się w woj. dolnośląskim, cztery w kujawsko-pomorskim, pięć w lubelskim, jeden w łódzkim, 16 w małopolskim, osiem w mazowieckim, trzy w podkarpackim. Po dwa w opolskim, pomorskim i podlaskim. 15 w śląskim, sześć w świętokrzyskim, pięć w warmińsko-mazurskim, dziewięć w wielkopolskim i 12 w zachodniopomorskim.

W trakcie pikników, których organizatorami są m.in. sklepy ze zdrową żywnością i rolnicy, będą rozdawane materiały edukacyjne, organizowane pokazy filmów, wspólne poczęstunki i biesiadowanie. Będzie można zwiedzić gospodarstwa rolne, wziąć udział w prelekcjach, dyskusjach, wspólnych poszukiwaniach dzikich roślin jadalnych. Organizatorzy zaplanowali wiele innych atrakcyjnych form aktywnego wypoczynku.

Spór o GMO ma wymiar nie tylko naukowy i polityczno-ekonomiczny, ale również można w nim odnaleźć kwestie socjalne, etyczne, kulturalne, a nawet religijne. Żywność modyfikowana genetycznie budzi kontrowersje.

Szczegółowy program i kontakt z organizatorami pod adresem: wielkipiknik.pl
Więcej informacji na temat GMO: http://www.icppc.pl/antygmo/, icppc.pl/antygmoWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.