Facebook Google+ Twitter

Wielki piknik piłkarski na Legii - zobacz relację z imprezy

Otwarty trening pierwszej drużyny, zwiedzanie muzeum klubowego czy też sesja zdjęciowa z idolami - te i wiele innych atrakcji zorganizował klub piłkarski Legia Warszawa dla swoich sympatyków.

8 września dzień dobrych wiadomości - dzień otwarty na Legii
Pamiątki klubowe Artura Boruca / Fot. Łukasz Zawadzki - Postanowiliśmy wyjść do kibica. Chcemy pokazać nową twarz Legii. Po zamieszkach w Wilnie wizerunek Legii został nadwerężony. Dlatego teraz chcemy go poprawić. Sobotnie spotkanie w Warszawie rozpoczyna cykl imprez. Widzowie będą mieli okazję wymienić karty kibica na nowe – chipowe, które już wkrótce pozwolą np. na zakup biletów przez internet. To nie jest wymiana kibiców, ale próba zainteresowania zespołem nowych fanów i w ten sposób zwiększenia frekwencji na meczach - powiedział na łamach serwisu www.legialive.pl prezes klubu Leszek Miklas.

Przebieg spotkania
Inaki Astiz (pierwszy Hiszpan w Oange Ekstraklasie - obecnie jeden z lepszych obrońców naszej ligi) daje kolejny autograf dla młodego kibica. / Fot. Łukasz ZawadzkiImprezę rozpoczął otwarty dla wszystkich zgromadzonych fanów trening pierwszego zespołu. Legioniści na własne oczy zobaczyli, jak ich pupile wylewają siódme poty na bocznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej 3. Tuż po jego zakończeniu piłkarze przybili "piątki" z kibicami i mogliśmy czekać na kolejne atrakcje. Dla wszystkich zgromadzonych tego dnia otwarte było muzeum klubowe, w którym zgromadzone zostały pamiątki 90-letniej historii klubu. Proporczyki, puchary, stroje piłkarskie, plakaty, zdjęcia, mundur Lucjana Brychczego, to wszystko w bardzo ładny, estetyczny sposób tworzy piękny dorobek warszawskiego klubu. Ciekawostką jest to, że Legia jako pierwszy klub piłkarski w Polsce posiada swoje własne muzeum.

Widok z loży honorowej na najbardziej fanatyczną trybune w Polsce - Żylete. / Fot. Łukasz ZawadzkiW jednym ze specjalnych namiotów rozstawionych przy trybunie krytej. Młodzi kibice mogli spróbować swoich sił w popularne piłkarzyki, sprawdzić swoją moc strzału na specjalnej do tego przystosowanej maszynie, czy też sprawdzić swoją precyzję oddając strzały w specjalną bramkę do celu. Za wszystkie konkursy można było wygrać klubowe płyty DVD, kalendarze i plakaty.

Wnętrze klubowego muzeum Legii Warszawa / Fot. Łukasz ZawadzkiPrzez cały czas trwania pikniku przebiegał nabór do "Młodych Wilków" - brali w nim udział chłopcy urodzeni w latach 1995-2000. Oprócz testów sprawnościowo – szybkościowych trenerzy Legii poprowadzili gry i zabawy z piłką. Tego dnia zdjęciom i autografom nie było końca. Na festynie pojawiały się całe rodziny oraz młode pary kibiców. Miała atmosfera na pewno sprawi że wiele osób przekona się do częstszego odwiedzania stadionu i przekonania się, że inni kibice, to nie potencjalni pseudo fani.

Piłkarskie pamiątki / Fot. Łukasz Zawadzki- Do godziny 15 w ramach Dnia Otwartego Legii przybyło 250 kandydatów do gry w Akademii Piłkarskiej Legii. Trening pierwszego zespołu oglądało blisko pół tysiąca widzów. Przez pierwszych pięć godzin 2 tysiące kibiców odwiedziło klub - podała oficjalna strona Legii - www.legia.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.09.2007 20:58

Piknik :D hehehe :D i hiszpan z malutką głowką :D i... 1 zdjecie GENIALNE :D :* ale nie daruje Ci tego, ze nie zebrales dla mnie autografow :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Górnika Zabrze? Haha :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus. Ale chyba nie widziałeś prawdziwie "fanatycznych". hihi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie tak :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lokalny patriotyzm chyba trochę, łodzianin będzie miał inne zdanie, poznaniak inne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Według mnie jest :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej fanatyczną? No nie wiem :) jest takich w Polsce kilka. A za tekst +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.