Facebook Google+ Twitter

Wielki powrót małych krasnali

"7 Krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza" jest kontynuacją komedii, która stała się kasowym przebojem w Niemczech w 2004 r. Śnieżka (Cosma Hagen) mieszka w zamku wraz z księciem. Książę wyszedł po papierosy i ślad po nim zaginął...

Zjawił się za to bardzo zły człowiek, Którego Imienia Nikt Nie Pamięta chcąc porwać i zjeść rocznego syna Śnieżki, który zwie się Pumpernikiel (Axel Neuman). Jedynym sposobem na ocalenie dziecka jest odgadnięcie przez Śnieżkę imienia groźnego przybysza, który ukrywa je przed niepowołanymi uszami. Królewna wzywa na pomoc siedmiu krasnoludków. Ku jej zdziwieniu okazuje się, ze w chatce mieszka tylko Loczek. Gdzie podziała się reszta?

Akcja filmu została przeniesiona z bajkowej scenerii do naszej rzeczywistości. Film jest niewątpliwą gratką dla zwolenników cytatów z innych znanych filmów oraz dla osób którzy lubią oglądać sceny przedstawiające facetów uderzających się deskami po głowie. Obraz powinien spodobać się również widzom, którzy lubią przedrzeźnianie bajek, które nie zawsze zostało dopracowane. Jeśli bawią Cię dowcipy o rydzach i kaczorkach, dostajesz ataku chichotu na widok czapeczek krasnoludków stających na sztorc na widok pięknej Śnieżki to ten film jest dla Ciebie.

Plusem filmu jest znakomity dubbing w wykonaniu Edyty Herbuś (Królewna Śnieżka), Agnieszki Chylińskiej (Zła Królowa), Michała Koterskiego (Pinokio), Krzysztofa Skiby (Ten Którego Imienia Nikt Nie Pamięta) oraz wielu innych. Na moją uwagę zasłużyła Nina Hagen, która podołała powierzonej jej roli. Oczywiście nie można pominąć Cosmy Hagen - głównej bohaterki, która świetnie odtworzyła rolę Śnieżki.

Tak więc zapraszam do obejrzenia "7 Krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza".

Gatunek: komedia
Reżyseria: Sven Unterwaldt Jr.
Obsada: Mirco Nontschew, Boris Aljinovic, Ralf Schmitz, Gustav-Peter Wohler,Norbert Heisterkamp, Otto Waalkes Martin Schneider
Produkcja: Niemcy (dubbing), 2006
Długość: 95 min.
Dozwolony: b. o.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.