Facebook Google+ Twitter

Wielki powrót Szumpura?

Mogielanka Mogielnica wzmacnia się. Jak udało się dowiedzieć nieoficjalnie serwisowi Wiadomości24.pl barwy tego zespołu w przyszłym sezonie będzie reprezentował Mariusz Szumpur. Zawodnik ten już kiedyś grał w Mogielance.

Mariusz Szumpur to ikona mogielnickiej piłki nożnej. Zawodnik doświadczony, który do tej pory występował w kilku zespołach. Fantastycznie spisywał się występując w Mogielance Mogielnica. W sezonie 2003/2004 strzelił dla niej aż 20 goli.

Szybko znalazł uznanie w oczach działaczy Radomiaka Radom. Dzięki temu był na treningach tej drużyny. Później grał w Pilicy Nowe Miasto i Belwederze Mogielnica. Teraz prawdopodobnie ponownie będzie reprezentował barwy Mogielanki i starał się pomóc jej w awansie do ligi okręgowej.

Szumpur byłby olbrzymim wzmocnieniem zespołu z Mogielnicy. To nieprzeciętny napastnik obdarzony instynktem strzeleckim. Największe triumfy święcił jednak kilka lat temu. Mimo wszystko postara się dać z siebie wszystko w Mogielance.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Transfer Mariusza Szumpura byłby dość niespodziewanym. Liczę na to, że będzie on silnym wzmocnieniem drużyny. W końcu trzeba wywalczyć awans do ligi okręgowej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.